3500 TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Şu an için maalesef benim için tek seçenek Vatan Computer.
Bu arada sistemde OC yapmayacağım, acaba anakarttan kısıp 2. seçenekteki (MasterofTechnology'nin önerdiği) anakartı sisteme dahi etsem oyunlarda performans adına sıkıntı yaşar mıyım? Böyle bir sistem yapabilirim 200 TL bütçe aşıp. Sizce uyumlu mudur? 600W bu ekran kartına yeterli midir arkadaşlar?
@Silinen üye
@MasterofTechnology

aa.jpg

Ekranı 21 inç düşünüyorum şu an. Asus'un 21 inç 1 ms monitörü ideal geldi. Şimdilik 740 TL biraz pahalı monitör için bütçeme. nVidia GTX 960 r9 380x veya 390'a göre biraz düşük kalmıyor mu oyun için? Alacağım FPS ve oyun akıcılığı çok önemli benim için.
Teşekkür ederim öneriniz için.

Ekranı 21 inç düşünüyorum şu an. Asus'un 21 inç 1 ms monitörü ideal geldi. Şimdilik 740 TL biraz pahalı monitör için bütçeme. nVidia GTX 960 r9 380x veya 390'a göre biraz düşük kalmıyor mu oyun için? Alacağım FPS ve oyun akıcılığı çok önemli benim için.
Teşekkür ederim öneriniz için.

Hayır. Benim önerdiğim anakartı alırsan herhangi bir performans düşüklüğü yaşamazsın. Özellikler aynı, işlemci'nin çarpan kilidi kapalı zaten. Birşey kaybetmeyeceksin.

Hayır. Benim önerdiğim anakartı alırsan herhangi bir performans düşüklüğü yaşamazsın. Özellikler aynı, işlemci'nin çarpan kilidi kapalı zaten. Birşey kaybetmeyeceksin.

Teşekkür ederim, sisteminiz Vatan Computer'da da avantajlı fiyat ile 3.500 TL civarı tutuyor fakat önerdiğiniz 750W kasa yok, Zalman Z3 Plus 600W alsam bir sorun yaşar mıyım?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı