3500 TL RX 580 Sistem

Bulut şakşak

Hectopat
Daha fazla  
1492760766854.png

Bu sistem iyi midir ? Bu sisteme benzer sisteme sahip olanlar fps oranlarını paylaşırlarsa çok yardımcı olurlar. Bir de monitörde AMD ile Freesync olunca faydaları ne oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 228183

Bu sistem iyi midir ? Bu sisteme benzer sisteme sahip olanlar fps oranlarını paylaşırlarsa çok yardımcı olurlar. Bir de monitörde AMD ile Freesync olunca faydaları ne oluyor?
RX 580 önermiyorum. Nedeni ise RX480'le arasında pek fark yok 5 6 FPS farkı var onun yerine RAMLERİ 16GB yapabilirsiniz. FREESYNC ekran kartınla monitörün eş değer hızda çalışmasını sağlıyor bu sayede yırtılmaları engelliyor çok güzel bir teknoloji

@Silinen üye RX 480 ile problem yaşayan çok kullanıcı var ki onlardan biride bendim. İşe sadece performans açısından bakmayın. RX 580 ile bazı pürüzlerin de giderildiğini düşünüyorum. Mesela GPU kullanımının dalgalanması, görüntünün uykudan sonra pikselleşmesi gibi sorunlar çıkıyordu.

• RAM'i 3000 ya da 3200MHz yapın.
  • PSU'yu değiştirin.
  • HDD olarak Toshiba P300 serisi daha iyi olur.
FPS oranı ise tahminen 1080p ve Ultra ayarlarda hiçbir oyunda 60 FPS altına düşmez.

Son düzenleme:
@Silinen üye RX 480 ile problem yaşayan çok kullanıcı var ki onlardan biride bendim. İşe sadece performans açısından bakmayın. RX 580 ile bazı pürüzlerin de giderildiğini düşünüyorum. Mesela GPU kullanımının dalgalanması, görüntünün uykudan sonra pikselleşmesi gibi sorunlar çıkıyordu.
Yaklaşık 4,5 aydır RX480 kullanıyorum böyle bir sorun çıkmadı bende. AMD RX5 serisi GTX 1070 e rakip olarak çıkacak deniliyordu. Herkes ümitliydi BENCHMARK testlerinde sonuç hüsran. Ama dediğim gibi ben RX580 taraftarı değilim 1400 gibi fiyatı var onun yerine biraz daha koyup GTX1070 alırım.

Yaklaşık 4,5 aydır RX480 kullanıyorum böyle bir sorun çıkmadı bende. AMD RX5 serisi GTX 1070 e rakip olarak çıkacak deniliyordu. Herkes ümitliydi BENCHMARK testlerinde sonuç hüsran. Ama dediğim gibi ben RX580 taraftarı değilim 1400 gibi fiyatı var onun yerine biraz daha koyup GTX1070 alırım.

Teknoloji şans işi. Her model aynı kalitede değil. Dediğiniz de mantıklı fakat 3500₺ gibi bir bütçeye 1070 sığdıramayız. Bu bütçeye bu sistem gayet iyi.

Teknoloji şans işi. Her model aynı kalitede değil. Dediğiniz de mantıklı fakat 3500₺ gibi bir bütçeye 1070 sığdıramayız. Bu bütçeye bu sistem gayet iyi.
Buyurun. Belki kasa değiştirilebilir. bu sayede 3500 bulabilirsiniz.

@Bulut şakşak Buyurun belki bunu tercih ederseniz. 1070 var iyi bir monitör ve ileride 8GB ram ekleyip SSD alınırsa güzel bir sistem olabilir

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    24,7 KB · Görüntüleme: 115
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı