3500TL'ye kulaklık önerisi

kaiser23

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar film ve oyunlar için 2 kulaklık arasında kaldım. V2 ve Cloud 2. bu ikisi de 3.5k civarında peki bu fiyat aralığında bunlardan daha iyi olan kulaklıklar var mı? Şu anki kulaklığım Medusa ama dışarı çok ses ve veriyor ve alıyor. Bu yüzden güzel bir şey almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hadi 1 ay çalıştım ve fiyatı 1K arttırdım, o zaman Logitech G PRO X mi önerirsin yoksa Corsair HS80 mi veya başka bir şey?

G PRO X iyidir, midi tizi bassı dengeli bir kulaklık öneririrm, tek eksisi mikrofon o da rezalet değil o yüzden eksi olarak saymıyorum.
Alternetifler.

Bu da open back versiyonu.

G PRO X'de o fiyata değmez. Sen benim attığımı al.

Denedin mi?

G PRO X için neden kötü dediniz?

Kötü değil, fiyatına değmez.

G PRO X iyidir, midi tizi bassı dengeli bir kulaklık öneririrm, tek eksisi mikrofon oda rezalet değil o yüzden eksi olarak saymıyorum.
Alternetifler.

Bu da open back versiyonu.

Denedin mi?

Denedinle alakası yok. Piyasadaki bütün kulaklıkları deneyebilir misin? Logitech G Pro X Gaming Headset vs Logitech G535 LIGHTSPEED Wireless Side-by-Side Headphones Comparison

G PRO X için neden kötü dediniz?
Hayır güzezl kulaklık arkadaş saçmalamış, CS için kullanmıştım ses kartı falan cıkıyor , güzel ayak sesi ayırt edebiliyordum.

Kötü değil, fiyatına değmez.

Denedinle alakası yok. Piyasadaki bütün kulaklıkları deneyebilir misin? Logitech G Pro X Gaming Headset vs Logitech G535 LIGHTSPEED Wireless Side-by-Side Headphones Comparison
RTINGS'in herşeyi doğru değil G435'e hs 80 wirelesstan daha iyi puan vermiş okadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı