37.999 TL'ye Acer Nitro 5 alınır mı?

Hocam bu laptopu Bi kaç haftadır kullanıyorum. hp Victus 15 aldım ama hiç beğenmedim, batarya 10 saat , ses çok iyi performans felan her yerde övüyorlardı ama alakası yokmuş, şarjı su gibi gidiyor ses ise beni okadar çok hüsrana uğrattı ki anlatamam, üstüne birde İsraile ordusuna destek verdiğini duyunca hemen firmayı arayıp değiştirmek istediğimi söyledim ve iade ettim, yerine bu cihazı aldım ve ikisininde kullanmış biri olarak diyorum gerçekten güzel bir cihaz ses olsun batarya olsun performans olsun gayet güzel, ben grafik tasarım uygulamaları kullanıyorum, oyunda yüklü ama oynamıyorum bazen açıp Bi kaç el valorant cs tarzı oyunlar oynuyorum onlardada gayet başarılı, aktif olarak müzik yapıyorum ve seste hp ye göre çok daha iyi. Fiyat olarak şu anda hepsi pahalı olduğu için bu fiyata alınacak en iyisi bu bence ama bu fiyat bu pc ye de çok işin aslı ama yapacak bir şeyde yok!

Yok hocam ben kullanmıyorum şu anda güzel bence, masaüstü bilgisayarımda var inancın olsun aradaki farkı hissettirmiyor. Isınma olayı her laptop ta var, ekran olayı ise tabiki tartışılmaz.

Geri
Yukarı