38.000TL bütçe için laptop önerisi

Bütçe
38000

Aynı bilgisayar ama satıcısı farklı olur mu? Bir de ekran siyahken ışık süzmesi var diyorlar bilemedim oyun için değil de sadece günlük yaşantı için bir MacBook alsam nasıl olur?

Hocam Hepsiburada'dan almanız daha iyi olur Trendyol'daki satıcı pek güven vermedi. MacBook'lar hakkında maalesef pek bilgim yok. @Senyör Kesada.

Aynı bilgisayar ama satıcısı farklı olur mu? Bir de ekran siyahken ışık süzmesi var diyorlar bilemedim oyun için değil de sadece günlük yaşantı için bir MacBook alsam nasıl olur?
Macbook'lar alınır gayet güçlü ve başarılı cihazlar pil ömürleri da uzun. Sadece MacOS kullanmak konusunda karar vermeniz gerek.

Macos çok bilmiyorum normal işletim sistmeinden farkı ne filan ama alışılır gibi 40 bine ne önerirsiniz acaba
Bazı uygulamaları desteklemiyor, Windows'a göre arayüzü, işleyişi farklı. Bence kendiniz iyice araştırın.

16 Ram 512 SSD 42K.

Bazı uygulamaları desteklemiyor, Windows'a göre arayüzü, işleyişi farklı. Bence kendiniz iyice araştırın.

16 Ram 512 SSD 42K.
Üstüne korsan (oyun değil office programları gibilerini) kabul etmiyor öyle bir sıkıntı var bir de

Yeni konular

Geri
Yukarı