3D tasarım programı önerisi

Yusuf_Aga

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni alacağım bilgisayarda 3D tasarım yapmayı istiyorum ve güzel bir tasarım uygulaması istiyorum. Amacım araba ve arabalar için bodykit tasarımı yapmak. Benim bu amacıma en uygun tasarım programı nedir, nasıl kullanılır? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim, yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Blender kullanabilirsiniz.
Düşündüğünüz kadar basit değildir 3D tasarım işi haberiniz olsun 😇

Blender kullanabilirsiniz.
Düşündüğünüz kadar basit değildir 3D tasarım işi haberiniz olsun 😇

Çok teşekkür ederim hocam, artık bir şekilde öğreneceğim yapacak bir şey yok 😉 dediğim gibi amacım arabalar için bodykit tasarımı yapmak. Eğer güzel bir şey istiyorsam birazcık zor olacak yani değil mi? 🤣🤣🤣

Çok teşekkür ederim hocam, artık bir şekilde öğreneceğim yapacak bir şey yok 😉 dediğim gibi amacım arabalar için bodykit tasarımı yapmak. Eğer güzel bir şey istiyorsam birazcık zor olacak yani değil mi? 🤣🤣🤣
Blender ücretsiz olduğu için avantajı çoğu pluginin de ücretsiz olması. Tam olarak istediğiniz şeyler için pluginler bulabilirsiniz. Sektörde herkes Blendere kaymaya başladı ben de arayüzüne alışabilirsem geçerim belki 😁 O zamana kadar zaman ayıramadığım Cinema 4D den devam 😅

Geri
Yukarı