3DS MAX için 7000 TL sistem tavsiyesi

Design

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar 3DS Max modelleme, karakter modelleme, animasyon yapımı gibi işlerde kullanacağım maximum 7000 TL'lik toplama masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Bilgisayar donanımlarıyla ilgili fazla bilgi sahibi değilim ama çalışacağım programlar bilgisayarı yoracağı için çift fan düşünüyorum, yardımlarınızı rica ediyorum.

Sayın technopat üye olduğum gün Türkçe kurallara uymadığım gerekçesiyle verdiğiniz ihtarın sebebini anlamadım. Çünkü hiçbir hakaret ağır bir sözcük yoktu cümlelerimde. İnsanların sorunlarına çözüm olmak için oradaysanız işinizi düzgün yapın
Kelime yanlışları bulacaksanız TDK ya transfer olun .sizin yerinize birileri bulunurSAYGILAR( lütfen üyeliğimi iptal edin)

3 Haz 2016 tarihinde 17:24 saatinde, "Technopat Postacı" <[email protected]> şunları yazdı:

Technopat Sosyal
Design, Technopat Sosyal sitesindeki kullanıcı hesabınız onaylandı. Siteyi artık kayıtlı bir üye olarak ziyaret edebilirsiniz.
Technopat Sosyal

Üye olduğunuz için teşekkür ederiz, üyelik işlemleri şu an tamamlanmıştır.
Technopat Sosyal
Technopat Sosyal
[TBODY] [/TBODY]

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı