3DS MAX ve Oyun için Sistem Tavsiyesi

Quardratum

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 3D Trimax (mimarlık için) ve GTA V. League of Legends, CS GO vb. oyunlar oynayabileceğim monitör dahil güncel bir sistem toplamak istiyorum. Monitör olarak Samsung 23.5 FreeSync 60 Hz gibi geçiyor aklımdan. Bütçem monitör dahil 4250TL. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ben de bu seviyelerde bir pc arıyorum. Ancak 3Ds Max uygulaması tavsiye listesinde amd kartlat yok. AMD kartı olan bir arkadaşın pc de çok kasıyor ilk açılışta. O sebeple şöyle birşey kurdum.

Amd Ryzen 5 1600(yeni versiyon)
Gigabyte B450m S2h
2x8GB Corsair Vengeance 3000Mhz
3GB GTX 1060
512 James Donkey SSD
600W 80+ Kasa
600 TL IPS monitör.

Yardımın için teşekkür ederim. 200 TL daha verip ekran kartını nitro yapmam bana bi avantaj sağlarmı ? Ayrıca site güvenilir midir ?
Ben de bu seviyelerde bir pc arıyorum. Ancak 3Ds Max uygulaması tavsiye listesinde amd kartlat yok. AMD kartı olan bir arkadaşın pc de çok kasıyor ilk açılışta. O sebeple şöyle birşey kurdum.

Amd Ryzen 5 1600(yeni versiyon)
Gigabyte B450m S2h
2x8GB Corsair Vengeance 3000Mhz
3GB GTX 1060
512 James Donkey SSD
600W 80+ Kasa
600 TL IPS monitör.
Hocam AMD almayı düşünüyorum Ryzen 2600 iyi gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı