4.000 TL monitör önerisi

Bütçe
4.000
Bu ikisini tercih edin derim.

Kampanyadan yararlanmanızı öneririm N11 betaplustan alırsanız Dell monitörü 4095'e geliyor kampanya ile.

Ryzen 5 5600 ve RX 6800 sisteme bu monitör iyi gider mi?

Gigabyte yerine Dell olanı almanızı öneririm, hem daha ucuz hem de daha kaliteli, teknik servisi de iyi.
Üstelik Gigabyte alanlar birkaç hafta önce 3600 TL'ye aldılar, neden 1000TL daha fazla veresiniz ki?

İndirim vardı? Ayrıca hala bütçesinde en iyi olan monitörlerden biri olduğunu değiştirmez. Gayet de alınabilir.

4 bin TL civarı bütçem var önerilerinize açığım.
Genellikle Valorant oynayacağım için şu monitör uygun geldi:

Gigabyte G24F-2 öneririm daha 2 hafta önce indirimle 3600 TL'ye almıştım şu an normal fiyatına dönmüş galiba. Valorant tarzı oyunlar oynayacaksan 2K monitör önermem çünkü 2K monitörler 27 inç olur ve FPS oyunları için fazla büyük bana göre. Çünkü kenardaki göstergeleri falan görmek daha zor hale geliyor. Bahsettiğim monitör bir daha ne zaman indirime girer bilmiyorum istersen indirime girmesini bekle istersen başka 24 inç bak bana sorarsan.

Gigabyte G24F-2 öneririm daha 2 hafta önce indirimle 3600 TL'ye almıştım şu an normal fiyatına dönmüş galiba. Valorant tarzı oyunlar oynayacaksan 2K monitör önermem çünkü 2K monitörler 27 inç olur ve FPS oyunları için fazla büyük bana göre. Çünkü kenardaki göstergeleri falan görmek daha zor hale geliyor. Bahsettiğim monitör bir daha ne zaman indirime girer bilmiyorum istersen indirime girmesini bekle istersen başka 24 inç bak bana sorarsan.

Ayrıca Game Booster, Rampage gibi markalardan uzak durmaya çalışın. Genelde kısa bir süre sonra sorun çıkarmaya başlıyolar. Üzer sizi.

Geri
Yukarı