4-5 bin TL RTX 4060 Ti sistem için yüksek Hz'li monitör önerisi

Kyhrae

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i7 14700K 3.40 Ghz 20 Çekirdek 33MB 1700p 10nm
Ekran Kartı: PALIT Nvidia Geforce RTX4060Ti Jetstream 16GB 128Bit
Anakart: Asrock B760M PG Lightning Intel B760 7200 MHz (OC) DDR5
RAM: G.Skill Trident Z5 RGB Beyaz 32 GB (2x16) 6400 MHz DDR5 CL32
Power Supply: Thermaltake Smart Serisi Bx1 750W 80+ Bronze
Depolama: Samsung 980 PRO NVMe M.2, 1 TB SSD, 7.000 MB/sn Okuma, 5.100 MB/sn Yazma
Kasa: Dragos WarFire 7x Argb Fan USB 3.0
Meslek
Yayıncı & Sosyal Medya İçerik Üretici
4 bine yakın bütçem var, üstünü 6-7'ye doğru zar zor da olsa bir şekilde tamamlayabilirim belki çok cazip ürünler olursa. Rekabetçi oyunlar oynarım o yüzden 24 inch olması gerektiğini düşündüm. Yüksek ekran tazeleme hızı oranına sahip, kaliteli hangi cihazları önerirsiniz?

İşlemci i7 14700K, ekran kartı RTX 4060 Ti.

Ayrıca beğendiğim monitörler hakkında yorum da yapabilirsiniz.
Radarıma takılan monitörler:

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin ne öyle ya. Bence 240Hz bak rekabetçi oynuyorsan 0.5ms ve IPS olmasına dikkat SS IPS olsa bence daha iyi. Bende 180Hz var o bile fark ediyor FPS oynamasam bile. Casper'dan uzak dur bir de kaliteli değil ve eline ulaşınca sıkıntı çıkma olasılığı yüksek. Dell, ASUS TUF'un 240Hz modelleri var. Ayrıca doğru olmuş 24 inch bakman hikaye oynamıyorsun 27 çok büyük gelir. Rekabetçi oynadığın için 240Hz bakıyordum fakat 240Hz+IPS panelller 5binin üstünde genelde. Samsung G4 en iyi seçenek gibi şu anlık.

İşlemcin ne öyle ya. Bence 240Hz bak rekabetçi oynuyorsan 0.5ms ve IPS olmasına dikkat SS IPS olsa bence daha iyi. Bende 180Hz var o bile fark ediyor FPS oynamasam bile. Casper'dan uzak dur bir de kaliteli değil ve eline ulaşınca sıkıntı çıkma olasılığı yüksek. Dell, ASUS TUF'un 240Hz modelleri var. Ayrıca doğru olmuş 24 inch bakman hikaye oynamıyorsun 27 çok büyük gelir. Rekabetçi oynadığın için 240Hz bakıyordum fakat 240Hz+IPS panelller 5binin üstünde genelde. Samsung G4 en iyi seçenek gibi şu anlık.
hocam 1 ms 240 hz ips hdr10 samsung odyssey g4 var ama ghosting sorun var diyorlar ne düşünüyorsunuz?

Casper excalibur olabilir 200 hz 1ms
ışık sızması sorunu varmış sanırım hocam

Ghosting sorunundan haberim yoktu ama bir yakınım kullanıyor 27 inch olanını sorun yoktu onda.

Hocam Casper'lar çok kalitesiz bence önermeyin malzeme olsun hatalı gelme olasılığı çok yüksek bir marka.

Buna bakabilirsin bu da güzel.

G4 modelini kullanıyor değil mi?

Ghosting sorunundan haberim yoktu ama bir yakınım kullanıyor 27 inch olanını sorun yoktu onda.

Hocam Casper'lar çok kalitesiz bence önermeyin malzeme olsun hatalı gelme olasılığı çok yüksek bir marka.

Önerdiğiniz model de güzelmiş hocam, 0,5 ms olması güzel. Fakat ben NVIDIA kart kullanıyorum G-Sync olması lazım

Son düzenleme:
hocam 1 ms 240 hz ips hdr10 samsung odyssey g4 var ama ghosting sorun var diyorlar ne düşünüyorsunuz?

ışık sızması sorunu varmış sanırım hocam
ben kullaniyorum bi sorun yasamadim oyuzden onerdim

ben şuan kullaniyorum bi sorun yasamadim oyuzden onerdim

ben kullaniyorum bi sorun yasamadim oyuzden onerdim

ben şuan kullaniyorum bi sorun yasamadim oyuzden onerdim
hocam ışık sızması oluyor mu siyah ekranda, görsel paylaşabilir misiniz?

Geri
Yukarı