4.750₺ GTX 970 Tabanlı Sistem Toplama

Sırf "Gamer" ibaresi bulunuyor diye H81 chipsete o kadar para verilmez.

@Pinkman

O zaman bana özel mi davrandılar ? Lütfen artık bırakın şu işleri 3 yıldır Vatan'dan alışveriş yapıyorum daha 1 tane şikayetim olmadı. Telefonumuda Vatan'dan aldım ve 1 hafta sonra bilgi almaya gittiğimde benimle gayet iyi ilgilendiler. Vatan'ı sevmemenizin sebebi pahalı olması şunu söyleyin sizde, bende kurtulalım artık.
Şu siteye girip bak bakalım kaç tane Vatan hakkında şikayet var;

www.sikayetvar.com: Vatan Bilgisayar Teknoloji Mağazaları ile İlgili Tüketici Şikâyetleri

Tam tamına 4315 şikayet. İnventus ise sıfır şikayet.

İnventus bilinmedik bir site mi? :uyan: Biraz araştırma yap. Geçen hafta arkadaşıma bilgisayar topladık. Montajından tutun da her şeyi tam olmuş. Ayrıca 12 saatte test edilmiş sistemimiz.

İnventus işini ve görevini iyi yapan bir firmadır. Size aldıktan ve almadan önce her konuda yardımcı olacaktırlar.

Vatan'dan kaç bin kişi alışveriş yapıyor biliyor musun? 4315 şikayet var diyorsun. 100 bin alışveriş yapan kişilerden sadece 4 bini şikayetçidir belki? 4 bin şikayet var diyemezsin. Alışveriş yapanların %30 %40'ı.. gibi terimlerde bulunman daha doğru olur.

@Cry-Z

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı