4 ayda TYT biter mi?

OrhanYaman

Decapat
Daha fazla  
Hedefim Akdeniz Üniversitesi turüzm ve otel işletmeciliği 800k sıralama istiyor. Hedefim o civarlarda sıralama yapmak. 4 ayda sıfır bilgi ile yapılır mı yoksa olacak iş değil mi?
Bu arada cidden sıfır bilgi TYT hiç yok.

Hedefim Akdeniz Üniversitesi turüzm ve otel işletmeciliği 800k sıralama istiyor. Hedefim o civarlarda sıralama yapmak. 4 ayda sıfır bilgi ile yapılır mı yoksa olacak iş değil mi?
Bu arada cidden sıfır bilgi TYT hiç yok.

Hocam TYT matematik ve Fen'e çalışın TYT'de sizi yukarı taşıyacak dersler bunlar zaten yoksa herkes Türkçe ve sosyali yapıyor sayısal bitince sözele başlayın 4 ayda 800'e çok rahat girersiniz.

Neden böyle bir hedefiniz var anlamadım açıkçası, başarılar dilerim.

Ablamın arkadaşları var 2-3 tane bu bölüm ile derslerine iyi çalışıp dubaiye giden bende deneyeceğim.

Dil bilginiz biraz kötü sanırım, ağırlık vermelisiniz.
aslında turizm yazmıştım fakat otomatik düzltme mi oldu noldu anlamadım :))

Hocam TYT matematik ve Fen'e çalışın TYT'de sizi yukarı taşıyacak dersler bunlar zaten yoksa herkes Türkçe ve sosyali yapıyor sayısal bitince sözele başlayın 4 ayda 800'e çok rahat girersiniz.

4 ayda hiçbir bilgisi olmayan biri ortalama ne kadar sıralama yapar sizce ve bu sıralamalar için günde kaç saat çalışmaya vermemiz gerekiyor.

4 ayda hiçbir bilgisi olmayan biri ortalama ne kadar sıralama yapar sizce ve bu sıralamalar için günde kaç saat çalışmaya vermemiz gerekiyor.

Aslında şu an bunları konuşmak çok mantıksız gerçekten hedeflediğin bölümü istiyorsan bugünden başlarsın kendini alıştıra alıştıra 2-3-4 saat şeklinde gidersin.

Geri
Yukarı