4 bin TL Mesh kasa önerisi

Hocan öneriniz için teşekkürler beyaz kasa istemiyorum ayrıca direk fanlarıyla birlikte satın alabileceğim bir kasa istiyorum vaktim yok en kısa zamanda almam lazım şu an yan kapak açık şekilde kullanıyorum zarar görebilir. Başka öneriniz var mı?

Rgb veya beyaz olmasına gerek yok hava akışı iyi olsun ve sistem bileşenleri sığsın yeterli benim için

Bu kasaya bakmıştım fakat mevcut kasam ile genişlikleri aynı yani ekran kartım için uygun değil
261mm ekran kartı hemen hemen her kasaya sığacak bir ölçü. Bende de 300mm ve GT301 gibi mid tower bir kasaya rahatlıkla sığıyor.

261mm ekran kartı hemen hemen her kasaya sığacak bir ölçü. Bende de 300mm ve GT301 gibi mid Tower bir kasaya rahatlıkla sığıyor.

Kartın uzunluk olarak problemi yok genişlik olarak sorun yaşıyorum resimdeki dönüştürücüyü taktığım zaman kasanın camını kapatamıyorum güç kablosuna baskı yapıyor ve sistem açılmıyor.

Lian Li III atacaktim, ama beyazi bitmis. Bence o GPU uzunluguna ve maksimum 360mm takacaginizi dusunursek bu kasa yetecektir.

Satın aldım öneri için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• A1000C79-B02A-4721-B437-3A192C4F176F.jpeg
    A1000C79-B02A-4721-B437-3A192C4F176F.jpeg
    131,3 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
O kadar çıkmana gerek yok şunu al bana dua et. Geniş ferah havadar kasa typ c girişi gpu desteği vs. mevcut ayrıca önündeki ekrandan işlemci ve gpu nun derecelerini görebiliyorsun. Yarı oyuncu yarı ciddi görünümüyle her ortama gider. 9 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Phanteks Eclipse G360a satın aldım montajı bitirdim gerçekten güzel kasa hem geniş hem de kaliteli şu an için egzoz fan olmadan kullanıyorum GPU ve CPU aynı oyunda eski kasama kıyasla 10 derece daha serin çalışıyor.

Dosya Ekleri

• kasa1.jpg
    kasa1.jpg
    156 KB · Görüntüleme: 15
  • kasa2.jpg
    kasa2.jpg
    262,3 KB · Görüntüleme: 18

Geri
Yukarı