40.000 - 47.000 TL laptop önerisi

Bütçe
40000-47000
HP almayı düşünürsen.

Monster almayı düşünürsen.

MSI'ın bu fiyat bandındaki laptoplarında ya TN panel (IPS öneririm) var ya da ekran kartı watt değerleri çok düşük (45 watt) oluyor. Yani ben önermem.

ASUS almayı düşünürsen.

Dell almayıdüşünürsen.

Acer almayı düşünürsen.

Ya da.

Lenovo almayı düşünürsen.

Ya da.

Aklıma gelenler bunlar, umarım yardımcı olmuşumdur. :)

Birbirinden berbat hepsi attığım iyi.

HP almayı düşünürsen

Monster almayı düşünürsen

MSI'ın bu fiyat bandındaki laptoplarında ya TN panel (IPS öneririm) var ya da ekran kartı watt değerleri çok düşük (45 watt) oluyor. Yani ben önermem.

ASUS almayı düşünürsen

Dell almayıdüşünürsen

Acer almayı düşünürsen

Ya da

Lenovo almayı düşünürsen

Ya da

Aklıma gelenler bunlar, umarım yardımcı olmuşumdur. :)

HP ve Lenovo linklerine baktım hepsinin RAM 2x8 GB, hava soğutmalı. Özellikle aklında HP'nin 1x16 GB ve sıvı soğutmalı ürünü varsa daha da çok yardımcı olabilirsin:)

Monster'da güzeldi fakat diğer markalar şimdilik B planı benim için. Müşteriyle ilgilenme noktası ve kaliteyi göz önünde bulundurunca Lenovo ve HP ön planda benim için

Birbirinden berbat hepsi attığım iyi.
reis sende de acer marka pc varsa sormak isterim, garanti konusunda veya farklı konularda yardımcı oluyorlar mı?

Son düzenleme:
HP ve Lenovo linklerine baktım hepsinin RAM 2x8 GB, hava soğutmalı. Özellikle aklında HP'nin 1x16 GB ve sıvı soğutmalı ürünü varsa daha da çok yardımcı olabilirsin:)

Monster'da güzeldi fakat diğer markalar şimdilik B planı benim için. Müşteriyle ilgilenme noktası ve kaliteyi göz önünde bulundurunca Lenovo ve HP ön planda benim için

Reis sende de Acer marka PC varsa sormak isterim, garanti konusunda veya farklı konularda yardımcı oluyorlar mı?

Bende Lenovo var.

• Resmi garantili olması.
  • 1x16 GB RAM olması (2x8 olmaz)
  • Minimum 110 watt güç.
  • Isınma sorununun olmaması.

Onun dışında 512 GB SSD yeri, 2 adet SSD için slot olmaması, ekranın QHD yerine FHD olması gibi özelliklere takmıyorum.

Önereceğiniz oyun bilgisayarlarının linkini atarsanız çok yardımcı olursunuz🤜🤛🏿
Hocam bende yeni siparis ettim henuz gelmedi
Monsterden aldım bende tek slot 16 yaptim 400 tl ekstradan verdim
Bi canli destege baglanip sorun indirim yaptilar 750 tl olması lazım
Gelince deneyimlerimi yazarım

Hocam bende yeni sipariş ettim henuz gelmedi
Monster'den aldım bende tek slot 16 yaptim 400 TL ekstradan verdim
Bir canli destege baglanip sorun indirim yaptilar 750 TL olması lazım
Gelince deneyimlerimi yazarım

Çok kötü.

Neden etrafımda monster kullananlarda var sikayetlerinin olmadigini soylediler tabi monster hakkındaki sikayetleri biliyorum ama bu fiyata alinabilecek en iyi performanslı cihazlardan birisi bence . Tabi elime ulasmadi cihaz henuz gelince daha net bir sey soyleyebilirim

Neden etrafımda Monster kullananlarda var sikayetlerinin olmadigini soylediler tabii Monster hakkındaki sikayetleri biliyorum ama bu fiyata alinabilecek en iyi performanslı cihazlardan birisi bence. Tabii elime ulasmadi cihaz henuz gelince daha net bir şey soyleyebilirim

Acer 4070 var sizde 4060 13700H var sizde benimkinde 7840HS var neden sizinki daha iyi olsunki attığımı alın.

Dizüstü bilgisayar olması lazım masaüstü kullanmıyorum gidip gelme durumlarından ötürü.

Efendim 40-50k fiyat segmentinde en iyisi Nitro 16'dir. Nitro 16 bulunduğu segmentte de en iyisi. 165Hz MS3, sıvı soğutmalı, kaliteli paneli olan bir laptop zor bulursununuz.
Victus'larin çoğu Power limite sahip ve %45 NTSC ve 250-300 nit. Yani victusa boşa para harcamayın birkaç gün önce iade ettim 46k verdim. Nitro 16 satın alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı