40 bin TL elektrikli bisiklet önerisi

yigitxx7

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 1 1.5 ay sonra falan elektrikli bisiklet almayı düşünüyorum. Aklımda RKS RS3 Pro X vardı ama bazı arkadaşlar kötülemiş. Frenleri bataryası falan çok iyi değil. RKS almayın tarzında. Bu yüzden önerebileceğiniz bisikletler var mı? Bütçe 25 40 k arası falanç en iyisi nedir? Arora hamburg önermiş birisi o nasıl bisiklettir?

Merhaba arkadaşlar 1 1.5 ay sonra falan elektrikli bisiklet almayı düşünüyorum. Aklımda RKS RS3 Pro X vardı ama bazı arkadaşlar kötülemiş. Frenleri bataryası falan çok iyi değil. RKS almayın tarzında. Bu yüzden önerebileceğiniz bisikletler var mı? Bütçe 25 40 k arası falanç en iyisi nedir? Arora hamburg önermiş birisi o nasıl bisiklettir?
Elinde bisiklet varsa bu kiti 48V 20AH pil ve yeni sürücülü ekran seçeneği ile almanı öneririm.

Merhaba, bende RS 3 Pro X kullanıyorum. Dedikleri gibi frenleri kötü gerçekten, tel fren sonuçta. Sadece RS3 Pro X'e özel bir şey değil, RKS bisikletlerinin çoğu böyle. He tutar mı tabii ki tutar ama bir hidrolik fren etmez. İsterseniz benim de kullandığım Shimano mt 200 hidrolik fren takabilirsiniz taş gibi tutar. Batarya'ya gelecek olursak da 36 v 10 amper bir bataryaya sahip, bu da sizi ortalama 25-30 km götürür. Eğer yetmez derseniz ek batarya taktırabilirsiniz. Bir yerden aldığım fiyat bilgisine göre 12.000 TL olan 36 v 30 amper bir ek batarya ile ortalama 70-110 km arası bir menzil yapabiliyorsunuz. Bu da toplam menzili 120-130 civarına çıkarır, hem de ek bataryalar normal bataryalara göre daha performanslı oluyor. Karar sizin. Herhangi bir sorunuz olursa buyurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı