40 bin TL laptop tavsiyesi

Bütçe
40000

Kopferssyu

Hectopat
Daha fazla  
Tam 40 bin liralık bütçem var. Gaming için dizüstü bilgisayar tavsiyelerinizi bekliyorum. Benim aklımda HP Victus sooo7NT var onu da yorumlarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Victus 16-S0023NT AMD Ryzen 5 7640HS 16 GB RAM 512 GB SSD 8 GB RTX4060 Ryzen 5 7640HS 16.1" FreeDOS dizüstü bilgisayar.

Hocam kusura bakmayın da ben size 4070 + Ryzen 7'li Victus gösteriyorum siz bana içindekileri düşürüp onu alma bunu al diyorsunuz neden elimde para varken gidip bunu alayım. Nasıl bir mantık yürüttünüz burada?

Hocam kusura bakmayın da ben size 4070 + Ryzen 7'li Victus gösteriyorum siz bana içindekileri düşürüp onu alma bunu al diyorsunuz neden elimde para varken gidip bunu alayım. Nasıl bir mantık yürüttünüz burada?

Ekran kartı watt değeri mantıgı bu kardeşim istedigini almakta özgürsün laptop linkini bırakmamışsın sadece model marka no bırakmışsın.

Ve artı olarak tam 40 bin demişsin 40 üste çıkmazsın diye böyle yaptım

100W civarı olması lazım ama fark etmiyor zaten 140W olan modeller de oyunlarda 100W'ı geçemiyor kısıtlama sebebiyle. Bu bilgisayarın ekranı çok kötü yalnız belirteyim yüzde 45 NTSC ile beyazlar bile beyaz değil sarımtırak.

Hocam Amazon'da fiyatı çok uygun şu an. Çok mu kötü gözüküyor? Oyunlarda fark yaratır mı? Bir de 40 bin bütçem var laptop tavsiyesi verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı