400-1000₺ civarına klavye önerisi

Bütçe
500
Birde buna bakarmısın
Hocam bu klavyeyi ilk defa görüyorum. Çok dayanmaz muhtemelen. Türkiye pazarından alabileceğiniz kaliteli çok az klavye var. Nasıl bir klavye istediğinizi belirtirseniz Türkiye'den veya yurtdışından nokta atışı öneri yapabiliriz.

Mekanik demişler ama çok büyük ihtimal içindeki Switch çok kalitesiz ve ucuz bir Switch bu fiyata membran bir klavye alın daha iyi.
Bu bütçeyle membran alınmaz hocam maalesef. Alınabilecek kaliteli mekanik klavyeler de var.

Hocam bu klavyeyi ilk defa görüyorum. Çok dayanmaz muhtemelen. Türkiye pazarından alabileceğiniz kaliteli çok az klavye var. Nasıl bir klavye istediğinizi belirtirseniz Türkiye'den veya yurt dışından nokta atışı öneri yapabiliriz.

Kral yurt dışı hiç alışveriş yapmadım güvenilir mi değil mi bilmiyoruk ama isteğim şunlar
Mekanik olsun
Küçük olmasın
F'ler sağdaki numaralar hepsi olsun
Tuşlar silinmesin
Biraz da uzun gitsin
Tuşları geceleri rahat göreyim
Bir de RGB olsun
Azıcık da kaliteli olursa mükemmel

Edit: Sanırsın manavda domates seçiyorum :D

Kral yurt dışı hiç alışveriş yapmadım güvenilir mi değil mi bilmiyoruk ama isteğim şunlar
Mekanik olsun
Küçük olmasın
F'ler sağdaki numaralar hepsi olsun
Tuşlar silinmesin
Biraz da uzun gitsin
Tuşları geceleri rahat göreyim
Bir de RGB olsun
Azıcık da kaliteli olursa mükemmel

Edit: Sanırsın manavda domates seçiyorum :D
Hocam Türkiye pazarında isteklerinize göre çok fazla klavye yok fakat önerebileceğim 2 klavye var.
İkisi de mekanik klavyeler. İsteğinize göre ikisi de %100 boyutunda. Tuşlar silinmez. En az 2 yıl götürür diye tahmin ediyorum fakat kesin konuşmayayım. Maalesef RGB değiller. HP Omen Encoder tek renk kırmızı led. Redragon K565 ise Rainbow aydınlatmaya sahip. Gerçi bu fiyat bandında yurtdışında da çok fazla %100 klavye seçeneği yok.
Eklemeyi unutmuşum. Omen Encoder Cherry MX switchler ile gelirken K565 ise Outemu switchler ile geliyor. İkisi de bu fiyat bandında kabul edilebilecek klavyeler.

Hocam Türkiye pazarında isteklerinize göre çok fazla klavye yok fakat önerebileceğim 2 klavye var.
İkisi de mekanik klavyeler. İsteğinize göre ikisi de %100 boyutunda. Tuşlar silinmez. En az 2 yıl götürür diye tahmin ediyorum fakat kesin konuşmayayım. Maalesef RGB değiller. HP Omen encoder tek renk kırmızı LED. Redragon K565 ise Rainbow aydınlatmaya sahip. Gerçi bu fiyat bandında yurt dışında da çok fazla %100 klavye seçeneği yok.
Eklemeyi unutmuşum. Omen encoder Cherry MX Switch'ler ile gelirken K565 ise Outemu Switch'ler ile geliyor. İkisi de bu fiyat bandında kabul edilebilecek klavyeler.

Kral biraz daha uygunları var mı yurt dışında olur RGB şart değil mekanik de şart değil ama uzun olması için mekanik şart olduğunu öğrendim ama mekanik de şart değil.

Kral biraz daha uygunları var mı yurt dışında olur RGB şart değil mekanik de şart değil ama uzun olması için mekanik şart olduğunu öğrendim ama mekanik de şart değil.
Hocam 1000TL'ye membran almak saçmalık olur. Oyun oynayacaksanız çok büyük bir dezavantaj. Çünkü mekanik ve membran klavye arasındaki gecikme gerçekten fark edilecek düzeyde. Numpad zorunlu değilse yurtdışından önerebileceğim 2-3 klavye var.

Hocam 1000TL'ye membran almak saçmalık olur. Oyun oynayacaksanız çok büyük bir dezavantaj. Çünkü mekanik ve membran klavye arasındaki gecikme gerçekten fark edilecek düzeyde. Numpad zorunlu değilse yurt dışından önerebileceğim 2-3 klavye var.

Öner kanka ama dediğim gibi yurt dışından alışveriş yapmadım ve güvenilir yerlerden almak istiyorum güvenilirse yolla gelsin.

Arkadaşlar 400-1000 TL arası klavye önerebilir misiniz? Red swich ve mekanik olursa çok güzel olur.
Ekim ayının başında bu ürünün stoğu yenilenecek. Tüm dünya çapında tanınan bir marka ve ürün. YouTube üzerinde ismini ve modelini aratarak binlerce video bulabilirsiniz. Bu yüzden güvenle alabileceğiniz bir ürün diye düşünüyorum. Ben de bu düşünceyle bunu alacağım.

Örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Öner kanka ama dediğim gibi yurt dışından alışveriş yapmadım ve güvenilir yerlerden almak istiyorum güvenilirse yolla gelsin.
Hocam benim beğendiğim AK871 var. Hot-swappable, 2 modlu(2.4ghz/bluetooth) ve %75 boyutunda. Tek eksiği aydınlatması yok maalesef. Fakat keycapsleri beyaz olduğu için kapkaranlık odada bile monitörün ışığı bile yeterli olur diye tahmin ediyorum. Dediğim gibi bu fiyat bandında isteklerinizi karşılayan çok fazla klavye yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı