400-500 TL Arası Monitör Tavsiyesi

Sczhproneia

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iyi sosyaller. Yardımcı olursanız sevinirim, şu an CRT monitör kullanıyorum 400-500 TL arası genellikle oyun için kullanılan monitör önerirseniz sevinirim.
  • Ekran Kartı:Asus GTX750 Ti OC
  • Anakart:MSİ Z97 G43
  • İşlemci:i3 4170

Son düzenleyen: Moderatör:
Benq GL2460 Monitör

Kesinlikle tavsiye ederim. Film, oyun, görsellik, çözünürlük açısından süper bir şey. Ben kendime aldım. Sadece kabloları Amerika priz özellikli geliyor. Onu da diğer monitorden cıkardığın prizle çözebilirsin.

Benq GL2460 Monitör

Kesinlikle tavsiye ederim. Film, oyun, görsellik, çözünürlük açısından süper bir şey. Ben kendime aldım. Sadece kabloları Amerika priz özellikli geliyor. Onu da diğer monitorden cıkardığın prizle çözebilirsin.
Amerikan prizi derken ? Ben de aynı monitörü almayı düşünüyorum da dediğinizi anlamadım açıklayabilir misiniz ?

Şöyle diyim size: 3'lü girişi oluyor. Google gorsellerden bakarsanız demek istediğim şeyi daha iyi anlayabilirsiniz. Onun haricinde herhangi bir problemi olmuyor. 10-20 liraya da prizi değiştirebilirsiniz. Veya eski monitorun varsa ondaki kabloyu da kullanabilirsin. ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı