400 500 TL Monitör Önerisi

AHMET AYDINLI

Hectopat
Bilgisayar özelliklerim oyun oynayacak bir monitör olsa ms'i 1 olur, 2 olur, 75 Hz de olur. IPS veya LCD muhabettine pek takmıyorum.

şlemci Türü: Intel Core i7
İşlemci Modeli: i7-4500U
İşlemci Hızı: 1.80 GHz
İşlemci Nesli: 4. Nesil
Sabit Disk: 1 TB

Bellek: 12 GB
Harici:
Ekran Kartı: NVIDIA
Ekran Kartı Modeli: GeForce GT 740M
Ekran Kartı Hafızası: 2 GB

Ekran Boyutu: 15.6"
Ekran Çözünürlüğü: 1366x768 px
İşletim Sistemi: Win 8.1
Model Grubu: HP Pavilion

Son düzenleyen: Moderatör:
GT740M ile maalesef iyi performans beklemeyin. 1080P'yi oyunlarda kaldıracak bir ekran kartı değil, çok kötü performans alırsınız. Oyun oynanmasa al derim de oyun oynamak için ekran kartınız cidden hiç iyi değil, paranız boşa gider. Düşük çözünürlüklü monitör almanın da hiçbir anlamı yok, zaten mevcut ekranınız düşük çözünürlüklü.

GT740M ile maalesef iyi performans beklemeyin. 1080P'yi oyunlarda kaldıracak bir ekran kartı değil, çok kötü performans alırsınız. Oyun oynanmasa al derim de oyun oynamak için ekran kartınız cidden hiç iyi değil, paranız boşa gider. Düşük çözünürlüklü monitör almanın da hiçbir anlamı yok, zaten mevcut ekranınız düşük çözünürlüklü.
Ekran kartınız 1080P için iyi değil ama LG 22" 22MK400H-B 1ms 75Hz VGA HDMI FreeSync 1920x1080 FHD Gaming Monitör | ITOPYA 1 Ms 75 HZ 1080 Bir Monitör İnternette Biraz Daha Ucuza Bulabilirsin Mevcut Fiyatı Şuan 550 TL

Bilgisayar özelliklerim oyun oynayacak bir monitör olsa ms'i 1 olur, 2 olur, 75 Hz de olur. IPS veya LCD muhabettine pek takmıyorum.

Harici:

lg 22mk modelini kesin al bence. Bende birkac gun once aldim .Geldi ama hala kargo paketini acmadim.Pazartesi acacam. ozellikleri 1 ms 75 hz 1920×1080 fiyat 510 - 520 tl ye bulabilirsin diye biliyorum

Harici:

Ekran kartınız 1080P için iyi değil ama LG 22" 22MK400H-B 1ms 75Hz VGA HDMI FreeSync 1920x1080 FHD Gaming Monitör | ITOPYA 1 Ms 75 HZ 1080P Bir Monitör İnternette Biraz Daha Ucuza Bulabilirsin Mevcut Fiyatı Şuan 550 TL

Merhaba, ben Nvidia GeForce 940MX ekran kartına sahip dizüstü bilgisayarımı 1920*1080 çözünürlüğüne sahip monitöre bağlayıp oyunlarımı Full HD ayarda oynuyorum. Bu sıkıntı olur mu ? Bazen yükleme ekranları normalden geç geliyor SSD olmasına rağmen fikirleriniz nelerdir ?

Merhaba, ben Nvidia GeForce 940MX ekran kartına sahip dizüstü bilgisayarımı 1920*1080 çözünürlüğüne sahip monitöre bağlayıp oyunlarımı Full HD ayarda oynuyorum. Bu sıkıntı olur mu ? Bazen yükleme ekranları normalden geç geliyor SSD olmasına rağmen fikirleriniz nelerdir ?
Hayır bir sıkıntı olmaz. Sadece ekran kartınız 1080p kalitede oyun oynatmak için çok yeterli değil, düşük FPS'de oynarsınız. Geç açılma konusuna gelirsek oyun SSD'de mi kurulu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı