400 TL Mouse Önerisi

Lejyoner.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
PUBG, FPP ve TPP tarzı oyunlar oynuyorum. Oynadığım oyunları ciddiye alarak oynuyorum, elim orta boydan biraz daha küçük, kaliteli ve ergonomisi yüksek oyuncu faresi istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Not : Süslenmiş püslenmiş , fiyatını hak etmeyen bir mouse istemiyorum. Dayanıklı , ergonomisi yüksek olsun yeterli.

Son düzenleme:
Yüksek bütçelerdeki fareler performans olarak birbiriyle neredeyse aynı, size tavsiyem bir mağazaya gidip elinize uygun gelen ürünü almanız.

Zamanında dolar ucuzken Razer Deathadder Chroma almıştım. Fakat çok memnun değilim açıkcası güzel mouse ama biraz büyük çok azıcık daha küçük olsa elime oturacak ve nasıl anlatsam bana verdiği hissiyat hoş değil. Oyuna hakim hissedemiyorum kendimi

Büyük görünüyor üstelik tasarımı parça parça duruyor.

Zowie mouse hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Benim elime anca oluyor :D Parça parça durmasının sebebi şerit şeklinde aydınlatma var. Sağ ve sol kısımları da çıkabiliyor. Çıkan kısmına da ağırlık koyabilirsin.
Ayrıca Zowie kullanmadım ancak bildiğim kadarıyla gayet iyi ve tercih ediliyor. Dediğim gibi kullanmadım o yüzden tavsiye veremem ama videolarına bakabilirsin.

Benim elime anca oluyor :D Parça parça durmasının sebebi şerit şeklinde aydınlatma var. Sağ ve sol kısımları da çıkabiliyor. Çıkan kısmına da ağırlık koyabilirsin.
Ayrıca Zowie kullanmadım ancak bildiğim kadarıyla gayet iyi ve tercih ediliyor. Dediğim gibi kullanmadım o yüzden tavsiye veremem ama videolarına bakabilirsin.

Elinizin boyutu nedir acaba küçük büyük orta ? :)

Dostum direk bu Top 40 - Rocket Jump Ninja rehberden elinin boyutunu ölçüp eline göre mouse seçebilirsin. O listedeki mouselerin hepsinin review'i var tek tek daha fazla araştırmak istersen. Ben tavsiye verecek olursam, anladığım kadarıyla elin küçük ve ergonomik istiyosun ZOWIE ZA-13, EC2-A önerebilirim. Dediğim gibi rehberden çok sağlam yardım alabilirsin.

Dostum direk bu Top 40 - Rocket Jump Ninja rehberden elinin boyutunu ölçüp eline göre mouse seçebilirsin. O listedeki mouselerin hepsinin review'i var tek tek daha fazla araştırmak istersen. Ben tavsiye verecek olursam, anladığım kadarıyla elin küçük ve ergonomik istiyosun ZOWIE ZA-13, EC2-A önerebilirim. Dediğim gibi rehberden çok sağlam yardım alabilirsin.

El büyüklünü nasıl ölçeriz :)
Herhalde baya büyük. Eğer eliniz küçükse Zowie EC-1A ve 1-B'ye bakabilirsiniz. (yanlışım varsa lütfen belirtin hatırladığım kadarıyla 1 olanlar küçük, 2 olanlar daha büyük oluyordu)

Sanırım tam tersi 2 küçük 1 büyük herhalde

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı