400 TL'ye Kasa Tavsiyesi

Şu an için Aero500 kullanıyorum fakat fan kontrollerin çok işe yaradığını dusunmuyorum. Zaten 2 kademe var yükseğe alınca ses çok oluyor dolayısı ile düşük olarak ayarlayip bir daha da ellenmiyor. Tabi bu durum benim için geçerli de olabilir.
Kasa konusu sıkıntı, CoolerMaster MasterBox MB511 kasayı alma eğilimindeyim fakat NZXT ve Phantex markalarının modelleri de kafamı karıştırmıyor değil. Bir yanımda ne gerek var masanın altında duruyor kasa alıp da ne yapacaksın diyor.

Son düzenleme:
Şu an için Aero500 kullanıyorum fakat fan kontrollerin çok işe yaradığını dusunmuyorum. Zaten 2 kademe var yükseğe alınca ses çok oluyor dolayısı ile düşük olarak ayarlayip bir daha da ellenmiyor. Tabi bu durum benim için geçerli de olabilir.
Kasa konusu sıkıntı, CoolerMaster MasterBox MB511 kasayı alma eğilimindeyim fakat NZXT ve Phantex markalarının modelleri de kafamı karıştırmıyor değil. Bir yanımda ne gerek var masanın altında duruyor kasa alıp da ne yapacaksın diyor.
Ben de öyle düşünüyorum. Bu gidişle vazgeçeceğim kasa konusunda. Kullandığım kasa da kötü değil zaten. Zamanının efsanesi.

Ben de öyle düşünüyorum. Bu gidişle vazgeçeceğim kasa konusunda. Kullandığım kasa da kötü değil zaten. Zamanının efsanesi.
Masamı yenileyeceğim hatta tasarımını kendim yapıp, ölçülendirip MDFLAM ını aldığım yerde kestirip ayağa da kendim kaldıracağım, sırf kasa yüzünden o işi de erteleyip duruyorum. Kasanın belli bir sesi oluyor dolayısı ile masa üzerinde tutma taraftarı değilim durum bu olunca yerde olmamak koşuluyla konumunu da buna göre ayarlayacağım bu seferde kasanın nasıl göründüğünün bir önemi kalmıyor, hala kararsızım, bir süre daha böyle kalacağım sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı