4000 - 10000 TL'ye oyun koltuğu önerisi

Bütçe
4.000-10.000 arası?

Tahao

Hectopat
Koltuk almaya karar verdim 12 saattir bakıyorum beynim yandı. Önceden ucuz ofis sandalyesi kullanıyordum, sırt kısmı ortadan ikiye yarıldı. 1 senedir tabure gibi kullanıyordum da artık sırtımı bir yere yaslamak istiyorum. Kullandığınız modelleri artılı eksili yazabilirseniz ben de aralarından seçeyim diyorum. Özellikle sağlamlığına ve yedek parça konusuna değinirseniz sevinirim. Netten bakarak kalitesini çıkaramıyorum ürünlerin.

IMG_20240522_161249.jpg

Koltuk almaya karar verdim 12 saattir bakıyorum beynim yandı. Önceden ucuz ofis sandalyesi kullanıyordum, sırt kısmı ortadan ikiye yarıldı. 1 senedir tabure gibi kullanıyordum da artık sırtımı bir yere yaslamak istiyorum. Kullandığınız modelleri artılı eksili yazabilirseniz ben de aralarından seçeyim diyorum. Özellikle sağlamlığına ve yedek parça konusuna değinirseniz sevinirim. Netten bakarak kalitesini çıkaramıyorum ürünlerin.

Eki Görüntüle 2201828

Şu markayı neden öneriyorsunuz ki şikayet var girip bakmadınız mı hiç?

Eki Görüntüle 2201828

Şikayet var girip alacağın markanın ismini arat malına sahip çıkıyorlar mı bir bakıp öyle karar ver derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baka baka 3 kere sipariş iptal ettim..

Dün abime sordum benim xDrive akıncı koltuk var dedi. İskeleti taş gibiymiş hala. Derisi dökülmüş. Sana kargolayım deyince kabul ettim. 2500 liraya İstanbul'dan Ankara'ya getirtcem. Resim biraz eski oturaktaki deri daha kötü durumda ama olsun. Belki kaplatırım oma da 2000 lira fiyat çektiler.
IMG-20240528-WA0018.jpg

Benim anlamadığım abim koltuğu aldığı zamanlar taşıma kapasitesi 130 kg imiş. Şimdi internetten bakıyorum 100 kg diyor.

Son düzenleme:
Şu markayı neden öneriyorsunuz ki şikayet var girip bakmadınızmı hiç.

Şikayet var girip alacağın markanın ismini arat malına sahip çıkıyorlar mı bir bakıp öyle karar ver derim.

Şikayet var sitesinde her markanın şikayeti mevcut o şekilde arama yaparsanız hiçbir markadan memnun kalmazsın.

Duyduğuma göre Hawk ve Xdrive kullanıcının arkasında duruyormuş. Bozuk parçayı hemen gönderiyormuş garanti kapsamında ise. Zioda pek memnun görmedim. Ben de arayıştayım araştırıyorum ancak daha bir koltuğa karar kılamadım.

Hawk, xdrive, exvega, zio. oyuncu koltuğunda bu 4 markaya güvenerek ürün alabilirsiniz. çok model çeşit var burada karar sizin.

Şahsen bu fiyat aralığına exvega andromeda önerebilirim, bende bu modeli kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı