4000 - 6500 TL'ye oyun koltuğu önerisi

Halit oguz

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 /
Gigabyte RTX 3070 Eagle OC /
Goodram 512 GB M2 SSD /
GoodRam 16GB(2x8GB) IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 /
165 Hz Asus Tuf Monitör /
Oyuncu koltuğu lazım rahat. Hawk Gaming Chair fab V6 şunu buldum 6.600 TL'ye. Var mı bu fiyatlara daha iyi önerisi olan?

Hawk fab serisinden alabilirsiniz.

İkea markus modelide oldukça rahat bir koltuk bütçeniz artarsa öneririm.

Hawk Fab serisinden alabilirsiniz.

IKEA markus modelide oldukça rahat bir koltuk bütçeniz artarsa öneririm.

Markus bayağı sağlam bir koltuk ama denemeden almanızı önermem IKEA'da deneyebiliyorsunuz.

1707760013451.png

bimin uygulaması üzerinden xdrive akdeniz kumaş modelini cuma günü aldım pazartesi yani bugün hemen geldi sapa sağlam şekilde. montajını yaptım. gayet sağlam orjinal kaliteli ürün. baya begendim. tavsiye ederim. en güzelide peşin fiyatına 9 taksit. 9 ay sonra bu koltuklar 12-15k olur :D şu koltuk şu anda en ucuzu 8.8k piyasada. xdrivenin kendi sitesinde vs. bütçenede uyuyor bence kaçmaz bi koltuk. ömürlük.

Eki Görüntüle 2114669

bimin uygulaması üzerinden xdrive akdeniz kumaş modelini cuma günü aldım pazartesi yani bugün hemen geldi sapa sağlam şekilde. montajını yaptım. gayet sağlam orjinal kaliteli ürün. baya begendim. tavsiye ederim. en güzelide peşin fiyatına 9 taksit. 9 ay sonra bu koltuklar 12-15k olur :D şu koltuk şu anda en ucuzu 8.8k piyasada. xdrivenin kendi sitesinde vs. bütçenede uyuyor bence kaçmaz bi koltuk. ömürlük.
Sağolun hocam Atak modelini aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı