4000 TL airfryer önerisi

misfit

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı
5-6lt civarında airfryer arıyorum. Aklımda Philips'in aşağıdaki bu modeli var. Başka önereceğiniz modeller var mıdır? Mümkünse bilindik marka olsun.

Bilindik marka istiyorsanız bunu alın geçin hocam. Zaten hepsinin çalışma mantığı aynı. Bunun içinin gözükmesi güzelmiş, pratiklik sağlar.
Bir de Xiaomi'nin bu modeli var ama Airfryer konusunda Xiaomi'den çok olumlu yorumlar duymadım. O sebepten emin olamadım.

Philips kullandım, Cosori kullandım ve Kumtel kullandım. Hepsi aynı hocam.. Watt değeri yüksek olsun yeter.
Şuan evimde Cosori kullanıyorum, memnunum çok.

Bir de Xiaomi'nin bu modeli var ama Airfryer konusunda Xiaomi'den çok olumlu yorumlar duymadım. O sebepten emin olamadım.
Philips alın ya. İçinin görünmesi daha iyi olur. Pişti mi yandı mı diye kontrol etmek için açmak içindeki ısının kaybolmasına neden oluyor. Camdan bakarsınız pratik olur.

Ben olsam neredeyse yarı fiyatına Cosori tercih ederdim. Philips'in iç sepetinin köşe kısımları çok daha yuvarlak. Her ne kadar kapasite olarak aynı olsalar bile sepet şeklinin kullanıma etkisi büyük.

Philips'in en büyük artısı ise çekmecenin sürgülü olması. Cosori'de çekmece ve sepet beraber çıkıyor.

Bunlar dışında denildiği gibi bu makinelerin hepsi aynı mantıkta çalışıyor.

Geri
Yukarı