4000 TL'ye kadar kablosuz Gaming kulaklık önerisi

Mustafa.

Kilopat
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi Max 3500 - 4000 TL'ye kadar oyun ve genel PC kullanımı için Wireless kulaklık arıyorum, F/P gibi görünen Corsair HS65 Wireless modelini gördüm sizce nasıldır?

6200 TL bandına çıkabilirsen HyperX Alpha Wireless. 300 saat pil ömrü sunuyor. Kendim kullanıyorum. 2 yıl bitmek üzere, taş gibi hala.

Son düzenleyen: Moderatör:
6200 TL bandına çıkabilirsen HyperX Alpha Wireless 300 saat pil ömrü sunuyor kendim kullanıyorum 2 yıl bitmek üzere taş gibi hala.

Hocam Max 4000 demiş. 200 300 olsa hadi neyse Max dediği halde 2200 TL nasıl bütçeyi arttırsın?

Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi Max 3500 - 4000 TL'ye kadar oyun ve genel PC kullanımı için Wireless kulaklık arıyorum, F/P gibi görünen Corsair HS65 Wireless modelini gördüm sizce nasıldır?
Belki bazı kişiler bana katılmayabilir ama !!SAKIN AMA SAKIN F/P KULAKLIK ALMA, ALDIRMA!! kulaklık senin kafana taktığın ve saatlerce kafanda duran bir ekipmandır. Kulaklığın sesi kötü olursa ve bunu uzun yıllar kullanırsan belki sadece sesi kötü gelebilir, belki bu senin hayatını etkileyecekmiş gibi gelebilir ama işitme kaybına yol açabilirsin. Birde kablosuz kulaklık istedğini belirtmişsin. 4000 TL'ye kablosuz kulaklık sakın ama sakın alma. Kulaklık ihtiyacın varsa 4000 TL'ye kablolu kulaklık al, ona lafım yok ama canını seviyorsan 4000 TL'ye kablolu kulaklık alma. Bütçemi zorlamasın ama kablosuz olsun diyorsan. Razer Blackshark V2 Pro modelini tercih edebilirsin. Uzun süreli kullanımda gerçekten çok kaliteli bir kulaklıktır.

Son düzenleme:
Belki bazı kişiler bana katılmayabilir ama !!SAKIN AMA SAKIN F/P KULAKLIK ALMA, ALDIRMA!! kulaklık senin kafana taktığın ve saatlerce kafanda duran bir ekipmandır. Kulaklığın sesi kötü olursa ve bunu uzun yıllar kullanırsan belki sadece sesi kötü gelebilir, belki bu senin hayatını etkileyecekmiş gibi gelmeyebilir ama işitme kaybına yol açabilirsin. Birde kablosuz kulaklık istedğini belirtmişsin. 4000 TL'ye kablosuz kulaklık sakın ama sakın alma. Kulaklık ihtiyacın varsa 4000 TL'ye kablolu kulaklık al, ona lafım yok ama canını seviyorsan 4000 TL'ye kablolu kulaklık alma. Bütçemi zorlamasın ama kablosuz olsun diyorsan. Razer Blackshark V2 Pro modelini tercih edebilirsin. Uzun süreli kullanımda gerçekten çok kaliteli bir kulaklıktır.
Hocam öncelikle merhaba, yaklaşımınız çok hoşuma gitti.
Bende bakındım dediğiniz gibi 6000'den aşağı pek adam akıllı kablosuz yok lakin ben çok uzun süreler pc başında geçirmiyorum hafta sonları birkaç saat bazen kendim fifa oynuyorum bazen arkadaşlarımla fps oyunları oynuyorum ve ses kalitesine önem veririm o yüzden bu anlamda iyi birşey kullanmak istiyorum. Konuyu biraz uzattım ama diyeceğim o ki eğer kablolu tercih edeceksem 2000 TL üzerinde çok para vermek istemiyorum, ancak kablolu olmasına rağmen beyerdynamic mmx100 modeli ucuz olmamasına rağmen incelemelerini izlediğimde beni çok etkiledi kafamı karıştırdı. Razer BS VSpro modeli de fiyat olarak pahalı.
Kablolu olup ses kalitesi,mic kalitesi yazılım desteği iyi diyebileceğimiz fiyat olarak ta makul önerin var mıdır?

Bende bakındım dediğiniz gibi 6000'den aşağı pek adam akıllı kablosuz yok lakin ben çok uzun süreler pc başında geçirmiyorum hafta sonları birkaç saat bazen kendim fifa oynuyorum bazen arkadaşlarımla fps oyunları oynuyorum ve ses kalitesine önem veririm o yüzden bu anlamda iyi birşey kullanmak istiyorum. Konuyu biraz uzattım ama diyeceğim o ki eğer kablolu tercih edeceksem 2000 TL üzerinde çok para vermek istemiyorum, ancak kablolu olmasına rağmen beyerdynamic mmx100 modeli ucuz olmamasına rağmen incelemelerini izlediğimde beni çok etkiledi kafamı karıştırdı. Razer BS VSpro modeli de fiyat olarak pahalı.
Kablolu olup ses kalitesi,mic kalitesi yazılım desteği iyi diyebileceğimiz fiyat olarak ta makul önerin var mıdır?
Kablosuz alacaksan attığım kulaklığı alabilirsin. 4000TL bandında Arctis 7X+ en iyi seçenek.

Hocam PC başında çok vakit geçirmiyorsanız kulaklık o kadar önemli birşey değildir, ama önemsizde değildir.

Ben müzisyenim ve kulaklık, hoparlör gibi aletler hakkında bilgi sahibi biriyim. Ben her Mediamarkt'a girdiğimde bu kulaklığa bakıp keşke benim olsa diyorum. Neden almıyorsun dersende bu kulaklık benim alanımda kullanabileceğim bir kulaklık değil ve o paraya bunu almak yerine başka bir ekipman alabilirim. Bu yüzden hiç bu kulaklığı almadım, alacağımı da zannetmiyorum. Bu kulaklığı ilk gördüğüm gece rüyama girmişti. Bana biri deseki Bluetooth kulak içi kulaklık alacağım, cümlesini bitirmeden bu kulaklığı öneririm. Sende PC başında saatler harcamıyorsan bu kulaklığı gözün kapalı alabilirsin. Hem kulakların bayram eder. Hemde paran.

Geri
Yukarı