4000 TL'ye kadar kablosuz Gaming kulaklık önerisi

Hocam PC başında çok vakit geçirmiyorsanız kulaklık o kadar önemli birşey değildir, ama önemsizde değildir.

Ben müzisyenim ve kulaklık, hoparlör gibi aletler hakkında bilgi sahibi biriyim. Ben her Mediamarkt'a girdiğimde bu kulaklığa bakıp keşke benim olsa diyorum. Neden almıyorsun dersende bu kulaklık benim alanımda kullanabileceğim bir kulaklık değil ve o paraya bunu almak yerine başka bir ekipman alabilirim. Bu yüzden hiç bu kulaklığı almadım, alacağımı da zannetmiyorum. Bu kulaklığı ilk gördüğüm gece rüyama girmişti. Bana biri deseki Bluetooth kulak içi kulaklık alacağım, cümlesini bitirmeden bu kulaklığı öneririm. Sende PC başında saatler harcamıyorsan bu kulaklığı gözün kapalı alabilirsin. Hem kulakların bayram eder. Hemde paran.

Hiç beklemediğim bir öneri oldu açıkçası :) Anker kulakiçi tws var onu masaüstü pcde single oynadığım zaman kullanıyorum işimi görüyor ancak discord kullanmak istediğimde olmuyor malesef marshall da tws olduğu için o kısımda problem olabilir sanki.

Aşağıdaki seçenekler arasından hangisi doğru tercih olur sence?

Hocam selamlar zaten sen birkaç model belirlemişsin ve bunların incelemerini de izlemişsindir diye düşünüyorum. Genel olarak hafta sonları FIFA ve arkadaşlarına FPS oyunları oynadığını yazmışsın bu yüzden yukarıdaki arkadaşın aksine ben kablosuz bir kulaklık almanı şiddetle önermekteyim. HS65 bu konuda iyi bir tercih olur şahsen. ,Razer, SteelSeries,Sennheiser,1MORE gibi markalı kulaklıkları kullanıp deneyimleme şansım oldu ve bunların hepsi kablolu idi şu anda da aktif olarak Logitech G PRO X kullanmaktayım ve bu da kablolu kıssadan hisse eğer aktif olarak bir FPS oyununda ciddili ranklar kasmıyorsan daha genel bir oyuncu ve PC başında az vakit geçirdiğinden dolayı bu bütçelerde kablolu alman gereksiz ve fuzuli olur.
--------
Ama öteki yandanda orta halli ikinci el bir ses kartı alıp beyerdynamic MMX100 gibi Studio vari bir kulaklık alırsan daha da hiçbir marka kulaklık araştırmasına girmezsin sesinde kralını duyarsın.

Belki bazı kişiler bana katılmayabilir ama !!SAKIN AMA SAKIN F/P KULAKLIK ALMA, ALDIRMA!! kulaklık senin kafana taktığın ve saatlerce kafanda duran bir ekipmandır. Kulaklığın sesi kötü olursa ve bunu uzun yıllar kullanırsan belki sadece sesi kötü gelebilir, belki bu senin hayatını etkileyecekmiş gibi gelebilir ama işitme kaybına yol açabilirsin. Birde kablosuz kulaklık istedğini belirtmişsin. 4000 TL'ye kablosuz kulaklık sakın ama sakın alma. Kulaklık ihtiyacın varsa 4000 TL'ye kablolu kulaklık al, ona lafım yok ama canını seviyorsan 4000 TL'ye kablolu kulaklık alma. Bütçemi zorlamasın ama kablosuz olsun diyorsan. Razer Blackshark V2 Pro modelini tercih edebilirsin. Uzun süreli kullanımda gerçekten çok kaliteli bir kulaklıktır.
Blackshark V2 pro 4000 TL kulaklık değil ayrıca oda çöp.

Hocam selamlar zaten sen birkaç model belirlemişsin ve bunların incelemerini de izlemişsindir diye düşünüyorum. Genel olarak hafta sonları FIFA ve arkadaşlarına FPS oyunları oynadığını yazmışsın bu yüzden yukarıdaki arkadaşın aksine ben kablosuz bir kulaklık almanı şiddetle önermekteyim. HS65 bu konuda iyi bir tercih olur şahsen. ,Razer, SteelSeries,Sennheiser,1MORE gibi markalı kulaklıkları kullanıp deneyimleme şansım oldu ve bunların hepsi kablolu idi şu anda da aktif olarak Logitech G PRO X kullanmaktayım ve bu da kablolu kıssadan hisse eğer aktif olarak bir FPS oyununda ciddili ranklar kasmıyorsan daha genel bir oyuncu ve PC başında az vakit geçirdiğinden dolayı bu bütçelerde kablolu alman gereksiz ve fuzuli olur.
--------
Ama öteki yandanda orta halli ikinci el bir ses kartı alıp beyerdynamic MMX100 gibi Studio vari bir kulaklık alırsan daha da hiçbir marka kulaklık araştırmasına girmezsin sesinde kralını duyarsın.
Aslında mmx100 tam stüdyo kulaklık olarak geçmiyor, DT 770 pro stüdyo kulaklık olarak geçiyor.

--------
Sizin gibi düşünüyorum bende kablosuz tercih olarak acrits 7x plus’a yakınım diğer yandan dediğiniz gibi mmx100 kafamı karıştırıyor daha mantıklı geliyor ikisi arasında kaldım diyebilirim.

Blackshark V2 pro 4000 TL kulaklık değil ayrıca oda çöp.

Aslında mmx100 tam stüdyo kulaklık olarak geçmiyor, DT 770 pro stüdyo kulaklık olarak geçiyor.
Ben V2 Pro piyasadaki en iyi kulaklık demedim. Alabileceğin en ucuz kulaklık o olsun dedim. Lütfen yarım yamalak anlayıp yorum yapmayın.

Ben V2 Pro piyasadaki en iyi kulaklık demedim. Alabileceğin en ucuz kulaklık o olsun dedim. Lütfen yarım yamalak anlayıp yorum yapmayın.
En iyisi dedinizde demedim , lütfen ilkokul 3 gibi davranmayın, bilip bilmedende konuşmayın, V2 PRO iğrenç bir kulaklık onu "tercih edebilirsiniz" demeniz bile birşey bilmediğizin göstergesidir. Ayrıca kulaklığı bizzat kendim 8 gün kullandım onuda söyliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı