4000 TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
3000-4000

vaporwave

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhaba arkadaşlar. HDMI takabileceğim 20" üzeri basit bir monitör arıyorum Xbox S takıp oynayacağım oynadığım oyunlarda FPS canavarları değiller FIFA 24 türü. Ucuz yollu monitör önerebilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. HDMI takabileceğim 20" üzeri basit bir monitör arıyorum Xbox s takıp oynayacağım oynadığım oyunlarda FPS canavarları değiller FIFA 24 türü. Ucuz yollu monitör önerebilir misiniz?

Şimdi 4ms 72Hz monitör kendim kullanıyorum. Bazıları diyecek bu paraya bu özellikler ne? 27 inç olması büyük avantaj ayrıca Curved. Xbox için bence gayet makul bir ürün. Xbox için büyük ekran öneririm.
Hem futbol oyunu oynuyorsun senin ms ve Hz bir derdin olacağını sanmıyorum. Bu verdiğim ürün olmasa da 27 inç almanı kesinlikle söylemem gerekiyor. Başkaları televizyon ile oynuyor ve televizyonların ms oranı yüksek, Hz oranı düşük 60Hz.

Attığım Samsung Model'de FreeSync açınca 72Hz oluyor, yeterli.

Şimdi 4ms 72Hz monitör kendim kullanıyorum. Bazıları diyecek bu paraya bu özellikler ne? 27 inç olması büyük avantaj ayrıca Curved. Xbox için bence gayet makul bir ürün. Xbox için büyük ekran öneririm.
Hem futbol oyunu oynuyorsun senin ms ve Hz bir derdin olacağını sanmıyorum. Bu verdiğim ürün olmasa da 27 inç almanı kesinlikle söylemem gerekiyor. Başkaları televizyon ile oynuyor ve televizyonların ms oranı yüksek, Hz oranı düşük 60Hz.

Attığım Samsung Model'de FreeSync açınca 72Hz oluyor, yeterli.

Büyük ekran olayı gerçekten mantıklı Hz ve ms ile FPS türü oynasam da Online rekabetçi oyunlar oynamadığım için pek bir olayı yok gibi gelecek.

Casper hakkında fikrim yok, tek bildiğim ne önereni var burada ne kullananı. Büyük ihtimal çöptür.

Önerdiğiniz işimi görür cinsten ses sistemi de var içinde.

Ya zaten şu monitör bölümünde ki konulara tek tek bak, bütçende bunu önermişlerdir genel olarak. İyi ürün, gözün kapalı alabilirsin.
bunun hakkında ne düşünüyorsunuz yorumlarsanız sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı