4000 TL'ye müzik ve ders için kulaklık önerisi

opucukkus

Centipat
Daha fazla  
Bütün gün yaptığım müzik dinlemek ve ders çalışmak. O yüzden müziği kaliteli verebilecek ve dışarıdan gelen sesleri bir nezbe engelleyecek, uzun kullanımda rahatsız etmeyecek kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe 4000 TL kulak üstü öncelikli.

iPhone 13 ve laptopa kullanılacak.

Zor bir bütçe bence ama sizinle uzun süreler birlikte olacak bir model buldum.

Önemli: Telefon için dönüştürücü ve kulaklık için 3.5mm to 3.5mm ses kablosu almanız gerekiyor taşınabilir cihazlarda kullanmak için. Laptop için yanına güzel bir DAC alırsanız tadından yenmez ☺️

Kablosuz önerileri arkadaşlara salıyorum.

Öneri için teşekkürler. Anker liberty 4 ile Q45 arasında kalıp Q45 sipariş ettim isteklerimi karşılayacak gibi duruyor.

Kulak üstü kulaklıklardan çık daha iyi bir performans alırsın ve Anker hiç üzmez bende liberty 4 alacağım kulak üstü sevmiyorum.

Liberty 4'e çok ısınmıştım ama hep evde kullanacağım için rahatlık ve yalıtım ön planda. Q45 bugün geldi her anlamda memnun kaldım kulaklığı çalıştırmasam bile sesi gayet güzel kesiyor. Ders dinlerken çok rahat ettirdi.

Liberty 4'e çok ısınmıştım ama hep evde kullanacağım için rahatlık ve yalıtım ön planda. Q45 bugün geldi her anlamda memnun kaldım kulaklığı çalıştırmasam bile sesi gayet güzel kesiyor. Ders dinlerken çok rahat ettirdi.
Hayırlı olsun 😇

Geri
Yukarı