40000 TL'ye Televizyon önerisi

MUH1

Decapat
Daha fazla  
40 bin bütçe (çok fark olmadığı sürece üstüne çıkabilir)ile 4K Android bir televizyon bakıyorum. Genel kullanım amacı TV. Arada sırada bilgisayarımı bağlayıp oyun oynamayı düşünüyorum. Mümkünse 65 inch ve üstü. İleride Philips'in TV arkası ışıklandırma almayı da düşünüyorum. Bununla uyumlu bir şey olursa iyi olur. Ancak zorunlu değil. Turkcell TV+ uyumu olursa daha iyi olur. Kumandada bulunan butonlar gibi

40 bin bütçe (çok fark olmadığı sürece üstüne çıkabilir)ile 4K Android bir televizyon bakıyorum. Genel kullanım amacı TV. Arada sırada bilgisayarımı bağlayıp oyun oynamayı düşünüyorum. Mümkünse 65 inch ve üstü. İleride Philips'in TV arkası ışıklandırma almayı da düşünüyorum. Bununla uyumlu bir şey olursa iyi olur. Ancak zorunlu değil. Turkcell TV+ uyumu olursa daha iyi olur. Kumandada bulunan butonlar gibi.

40K bütçeye çıkmışken LED panel almayın derim. 65 inç üstü alırsanız sadece LED alabilirsiniz, bence 55 inç OLED veya QLED ekran araştırılabilir.

Android TV pek tavsiye etmiyor çok çabuk şişiyor. Paylaştığım cihazı 6 aydır kullanıyorum. Arayüzü gayet akıcı. 120Hz paneli. Oyun için ekstra oyun modu ayarları var. Kulandası Turkcell TV ile birebir uyumlu Turkcell TV kumandasını kullanmana gerek kalmıyor.

1714040716079.png

Bu bütçeleri verip Oled almazsanız. Kendinizi ciddi anlamda sorgulamanız gerekir.

40 bin bütçe (çok fark olmadığı sürece üstüne çıkabilir)ile 4K Android bir televizyon bakıyorum. Genel kullanım amacı TV. Arada sırada bilgisayarımı bağlayıp oyun oynamayı düşünüyorum. Mümkünse 65 inch ve üstü. İleride Philips'in TV arkası ışıklandırma almayı da düşünüyorum. Bununla uyumlu bir şey olursa iyi olur. Ancak zorunlu değil. Turkcell TV+ uyumu olursa daha iyi olur. Kumandada bulunan butonlar gibi
Arkadaşın paylaştığı 55Q80C i şiddetle tavsiye ederim. Özellikle konsol vs bağlarım derseniz. Bende aynı serinin önceki modellerinden var yine olsa yine alırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

QLED vs OLED.

Arkadaşlar burada QLED kötülemiyorum ama OLED hangi açıdan bakarsanız bakın mükemmel görüş sağlıyor.
Renklerde de bariz önde.
Yıl olmuş 2024 artık OLED'e geçmek şart.

Ayrıca OLED ekranların ms i çok düşük oyunlar içinde çok iyi.

Geri
Yukarı