400C ve 460X Karışımı 400C Kasa

ProBurak

Kilopat
Daha fazla  
Kasayı birkaç aydır kullanıyorum, bir sorun yaşamadım. Fakat internette kasanın inceleme videolarını izlediğimde benim kasa ile küçük bir farklılık olduğunu gördüm. İlk başta yeni üretimlerde değiştirmişlerdir diye pek üzerine gitmemiştim. Gördüğüm farklılık buydu:

Benim kasanın şekli:

bbbbbb.jpg

400C:

bbbbbbbbbbb.jpg

Daha sonra acaba gerçekten bunu yeni üretimlerde değiştirdiler mi diye araştırdım. Çünkü kasanın yuvarlak içine aldığım kısmı benimki gibi olan 400C'ye rastlamamıştım. Daha sonra bu konuyu gördüm:

So my H100i doesn't fit the 400C - The Corsair User Forums

Adamın kasasının ön kısmı aynı benimki gibiydi. Kasanın ön fan yeri ve toz filtresi 400C ile aynı değildi, 460X'teki ile aynıydı. Daha sonra internetten kasanın fotoğraflarına baktım ve kasada 400C ile farklı olan küçük yerler vardı, 460X ile aynıydı bu kısımlar da.

Kasa genel olarak 400C ile 460X'in karışımı gibi. Kasanın şasisi 460X fakat özellik olarak her şey 400C ile aynı. Fabrika hatası sanırım. Bu durumda bir şey yapmalı mıyım? Yoksa boş verip kullanmaya devam mı etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fabrika hatası olacağını sanmıyorum. Revizyon farkından dolayıdır. Modeller, yeni üretim aşamalarında değişiklik gösterebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı