400TL Mouse önerisi

efeles

Decapat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize selam. Kaliteli bir mouse almak istiyorum. Bütçeyi başlıkta belirttim ayrıca elim büyük değil orta o yüzden büyük bir mouse istemiyorum önerilerinizi bekliyorum. Benim şu anlık beğendiğim ürünler bu.
Rampage
Rampage 2
Razer

Arkadaşlar hepinize selam. Kaliteli bir mouse almak istiyorum. Bütçeyi başlıkta belirttim ayrıca elim büyük değil orta o yüzden büyük bir mouse istemiyorum önerilerinizi bekliyorum. Benim şu anlık beğendiğim ürünler bu.
Rampage
Rampage 2
Razer
Hepsi çöp attıklarınızın.
Bedava fiyatı şu an.

Elimde prime var çok üstün bir fare anlayabilirsiniz. Bu fiyata çok iyi

Agam herkes deli gibi Prime'ı övüyor dıştan bakınca etkileyici bir fare gibi gözükmüyor gerçekten abartıldığı kadar var mı bir de kaça aldınız siz?

Dostum 500'e aldım bence tasarımı gayet güzel ve şık hiç dışarıdan görüldüğü gibi çirkin durmuyor ki mouse alırken dış görünüşe bakmam öyle A101 fareleri gibi uzay gemi misali tasarıma sahip bir mouse değilse. Kısacası sade ve ergonomik bir tasarım fazlasıyla yeterli. Teknik donanım olarak 1500 TL mouse bandında 450 IPS 50 G hızlanma gibi değerler çok iyi. Ayrıca çok ergonomik ve hafif bir mouse.(69 g) Ayrıca yeni bir mouse, optik laser Switch teknolojisini kullanıyor. Switch'lerin ömrü çok fazla. Bilinen bir kronik sıkıntısı yok diye biliyorum.(Varsa bilgilendirseniz çok sevinirim.) Skatezleri çok iyi, Switch'ler çok tok hissettiriyor, ayrıca fareyle ilgili en sevdiğim özelliklerden bir tanesi de sanki kablosuz mouse gibi hissettiriyor. Kablosu örgülü olduğu için sıkı bir yapıda ve yere değip sürtünme yapmıyor. G 102'den geçtim bu arada. Malzeme kalitesi çok iyi eğer outlet ürün gelmediyse. Sırf kendi farem olduğu için övmüyorum. Ben çok sevdim şahsen. (Ayrıca Click Latency'si kaç ms? Bilgilendirseniz sevinirim.) Bir eksisi yok gibi. Olduğunu düşünen varsa yazarsa sevinirim.

Geri
Yukarı