4060 i3 13100F sistemde oyunda ekran hareket edince nokta tarzı şeyler çıkıyor

gojofaniyim

Femtopat
Daha fazla  
Oyunda hareket ettiğimde ya da kamerayı hareket ettirince çok hafif, pixelimsi nokta tarzı şeyler çıkıyor. Sistemim RTX 4060, i3 13100F ve monitörüm MSI MP223 Pro.

1714068850502.png

OCBASE/OCCT : Free, all-in-one stability, stress test, benchmark and monitoring tool for your PC donanım test etme programı parçalara yük bindirerek arıza var mı yok mu bakmanızı sağlıyor.

Hangi sürümü yükleyeyim.

OCBASE/OCCT : Free, all-in-one stability, stress test, benchmark and monitoring tool for your PC donanım test etme programı parçalara yük bindirerek arıza var mı yok mu bakmanızı sağlıyor.

1714069712065.png

Bu versiyonu yüklüyorum testing dediğine göre.

Nasıl yapacağım hocam ne kadar süre bir bilgi verseniz?

Hepsini 2 dakika test ettim VRAM'i 7 dk hiçbir sorun yok dedi.

Son düzenleme:
Hangi sürümü yükleyeyim.

Eki Görüntüle 2178531

Bu versiyonu yüklüyorum testing dediğine göre.

Nasıl yapacağım hocam ne kadar süre bir bilgi verseniz?

Hepsini 2 dakika test ettim VRAM'i 7 dk hiçbir sorun yok dedi.

VRAM ve 3D adaptive 3D Extreme ile 10 20 DK arkada hiçbir işlem yapmaz iken deneyin sonra işlemci RAM SSD şeklinde sırayala test edin.

Geri
Yukarı