4060 sistemden 4070 laptopa geçilir mi?

4060 ile 4070 mobil ekran karti arasinda %20 performans farki var. Fiyat olarak ise neredeyse %40-50 daha fazla istiyorlar. Cok rahat 15bin TL cebinizde kalir. Eger %20 performans farki sorun olmaz diyorsaniz masaustunu hiç satmayip 4060 laptop alsaniz kurtarmaz mi? Boylece laptopu ev disinda, masaustunu de evdeyken kullanirsiniz. Anladigim kadariyla masaustunu satsaniz bile abiniz bu sefer de siz evdeyken laptop a cokecek :D masaustu durursa en azindan laptop a cokme bahanesi kalmaz. Siz bilirsiniz tabii bana boyle mantikli geldi.

Abim her türlü girer ama çoğu zaman laptop bende kalacak o açıdan mantıklı gelmişti :D

Akli dengeniz yerindeyse satmayın. Gereksiz macera aramaya gerek yok. Çok değil 3 aya pişman olursunuz.

Dostum vazgeçtim zaten elimde ki kasayı satacağım sadece üstüne koyup 4070 ya da super modelli bir kasaya geçiş yapacağım. İleride 2K monitor de çektim mi hevesim yeniden gelir diye düşünüyorum amacım borcumu kapatmak sonrası kolay.

Konu dışı tek merak ettiğim tek şey 1080p de 4070-5600X ikilisi darboğaz yapar mı tek kelime yeter ona göre alacağım sistemi de. Konu aç mıyım şimdi bir kelime için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı