4070 sistem mi RX 7800XT sistem mi?

• Konuyu başlatan rrKoro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 830
hocam bu cevabınız için teşekkürler fakat amd tarafında yazılımsal sorunların fazla olduğunu duymuştum. Yazılımsal olarak bir sıkıntı çeker miyim sizce?
Güncel kartlarda bu sorun yok gibi bir şey. Genel soruna gelirsek, 7800XT ile 4K çözünürlükte bile üzülmezsin. VRAM artısı büyük.

Hocam bu cevabınız için teşekkürler fakat AMD tarafında yazılımsal sorunların fazla olduğunu duymuştum. Yazılımsal olarak bir sıkıntı çeker miyim sizce?

7000 serisinde yok öyle sorunlar. Tabii WHQL sürücü kurman lazım. Beta da olan sürücüleri falan indirirsen yaşarsın büyük ihtimal.

7000 serisinde yok öyle sorunlar. Tabii WHQL sürücü kurman lazım. Beta da olan sürücüleri falan indirirsen yaşarsın büyük ihtimal.
Hocam galiba 7800xt alacağım. Fakat attığım sistemi değilde bu yeni bulduğum sistem daha mantıklı geldi. Sizce hangisi hocam?
1709814650836.png

Hocam internetten sistem aldığınız için şans işi oluyor genelde. İlk sistemimi GameGaraj'dan almıştım ancak paketleme olarak çok kötü yollamışlardı. Ve güç kaynağı sorunlu gelmişti. Tabii bu bende oldu diye herkeste olucak diye bir şey yok. Arkadaşın önerdiği sistem gayet güzel Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj

Hocam internetten sistem aldığınız için şans işi oluyor genelde. İlk sistemimi GameGaraj'dan almıştım ancak paketleme olarak çok kötü yollamışlardı. Ve güç kaynağı sorunlu gelmişti. Tabii bu bende oldu diye herkeste olucak diye bir şey yok. Arkadaşın önerdiği sistem gayet güzel Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj
Hocam attığınız sistem güzel benim açımdan pek bir sıkıntı yok ama parayı ben değil de annem babam ödeyeceği için onların gamegaraja pek sıcak bakacaklarını düşünmüyorum o yüzden gaming gendeki sistem daha mantıklı geldi bana. Üstüne diğer attığım sistem 39k olduğu için bir de yanında 1k tlye g305 almayı düşünüyorum.

Hocam attığınız sistem güzel benim açımdan pek bir sıkıntı yok ama parayı ben değil de annem babam ödeyeceği için onların gamegaraja pek sıcak bakacaklarını düşünmüyorum o yüzden Gaming gendeki sistem daha mantıklı geldi bana. Üstüne diğer attığım sistem 39k olduğu için bir de yanında 1K TL'ye G305 almayı düşünüyorum.

Derdini anlıyorum aynı şekilde sistemimi aldım bende. Ve dediğin olay yüzünden bayağı kafam şişmişti... Vatandan şu an kullandığım sistemden daha berbat sisteme 52K veriyordum az kalsın. Son anda GamingGenTR'den almıştım bende. Attığınız sistem güzel duruyor. Ben olsam 4070S seçerdim. AMD ekran kartlarını pek sevmiyorum.

Hocam attığınız sistem güzel benim açımdan pek bir sıkıntı yok ama parayı ben değil de annem babam ödeyeceği için onların gamegaraja pek sıcak bakacaklarını düşünmüyorum o yüzden Gaming gendeki sistem daha mantıklı geldi bana. Üstüne diğer attığım sistem 39k olduğu için bir de yanında 1K TL'ye G305 almayı düşünüyorum.

G305 alma. R1SE al.

Derdini anlıyorum aynı şekilde sistemimi aldım bende. Ve dediğin olay yüzünden bayağı kafam şişmişti... Vatandan şu an kullandığım sistemden daha berbat sisteme 52K veriyordum az kalsın. Son anda GamingGenTR'den almıştım bende. Attığınız sistem güzel duruyor. seççek olsam 4070S seçerdim ben amd ekran kartlarını pek sevmiyorum.
Hocam 4070s almayı bende düşündüm fakat gerçekten bütçeyi aşıyor. Sizin de dediğiniz gibi bende amd ekran kartlarına pek sıcak bakamıyorum fakat şuan 7800xt daha mantıklı geldi.

G305 alma. R1SE al.

Hocam bu markaların Türkiye'de pek bilinmediğini düşünüyorum o yüzden G305 daha mantıklı gelmişti. Ama gene de bir bakayım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı