4070s MSI Ventus 2X vs Galax

Yine de gaming.gen.tr'den almanı öneririm, resmi satıcısı ve 2 yıl birebir değişim veriyorlar, kartta bir sıkıntı olursa, problem yaşarsan direkt yenisini gönderiyorlar.
Bütçeyi çok aşıyor hocam şuan zaten tartıda tüy tartıyorum gibi bir şey amazondan alırsam 1000 tl daha ucuza gelecek.

Bütçeyi çok aşıyor hocam şuan zaten tartıda tüy tartıyorum gibi bir şey amazondan alırsam 1000 tl daha ucuza gelecek.
Yani Amazon'dan da alabilirsin, sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, benim önerim resmi Galax satıcısı olduğu için Gaming.gen.tr olur ama dediğim gibi Amazon'daki satıcı eğer amazon.com.tr satıcısı ise onda da sorun yaşamazsın.

Yani Amazon'dan da alabilirsin, sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, benim önerim resmi Galax satıcısı olduğu için Gaming.gen.tr olur ama dediğim gibi Amazon'daki satıcı eğer amazon.com.tr satıcısı ise onda da sorun yaşamazsın.
Satıcı teknobiyotik gözüküyor.

Satıcı teknobiyotik gözüküyor.
Teknobiyotik de fena firma değil ama sorun yaşarsan garantide sıkıntı yaşatma ihtimalleri var, en azından daha önceden mağdur olan kullanıcılar var.

Teknobiyotik de fena firma değil ama sorun yaşarsan garantide sıkıntı yaşatma ihtimalleri var, en azından daha önceden mağdur olan kullanıcılar var.
Çıkardığım bütçe ile şu modeli aldım herkese teşekkürler 🙂

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240510_110654_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20240510_110654_Amazon Shopping.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı