430 liraya mouse önerisi

Ya ne kadar kötü fare var gelip önermişsiniz arkadaşlar, yapmayın siz kullanıyosanız ve memnunsanız bu iyi olduğu anlamına gelmiyor.

Bunu öneririm:

Viper Mini veya bunu öneririm, tutuş şekliniz Viper Mini'ye daha uygun.

Razer DeathAdder V2 Mini veya Razer Viper Mini öneririm.
Rival 3 kronik sorunlu diye biliyorum.
Arkadaşın eli küçük değil galiba. Uygun fiyatlı diye elinize oturmayan mouslar almayın. Bilek arısı v.s sorunlar olur. Bilek agrısı yapmada elinize oturmadıgı için kendinizi rahat hissetmezsiniz. Tavsiyem kendi elinin boyutunda bir mouse almandır.

Sabre Pro en iyisi ama elinizin boyutunu bilmiyoruz. Eliniz küçükse o farede de sorun yaşarsınız.
Hocam illa sorun yaşayacak diye birşey yok. Bende küçük mouse var elim büyük, rahatça oynuyorum.

Arkadaşın eli küçük değil galiba. Uygun fiyatlı diye elinize oturmayan mouslar almayın. Bilek arısı v.s sorunlar olur. Bilek agrısı yapmada elinize oturmadıgı için kendinizi rahat hissetmezsiniz. Tavsiyem kendi elinin boyutunda bir mouse almandır.
Kesinlikle.

Elim küçük değil Sabre Pro aklıma yattı başka ne önerirsiniz bu bütçeye göre en iyisi bu mu diyorsunuz?
İnternette fiyat / performans olarak değerlendirilen bu bütçeye göre en iyi mouse olduğu söylenebilir. Bilek desteği almannı yada bilek altına birşey koymanı tavsiye ederim. Ben şuan bilgisayarda oturma rağmen bileyim ağrıyor.

Ayrıca 1000 TL için bana bir öneriniz varmı? Razer deathadder ve almayı planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı