44.000 TL'ye iPhone 13 Pro Max alınır mı?

Bütçe
44000

CBN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir telefon almayı düşünüyorum. Alacağım telefon için şu ana kadar hep iPhone kullandığım için yine iPhone almayı düşünüyorum. Bugün bir iPhone 13 Pro Max buldum, cihaz 1.5 sene garantili Türkiye cihazı. Herhangi bir sorunu yok. Cihaza 44K istiyorlar, cihaz hakkında pek bir bilgim yok. Sorunsuz bir cihaz olarak bakılırsa sizce bu fiyata alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış yazdım.

Hocam bende 12 Pro'ya da düz 13 almayı düşünüyorum. Kamerası ve gece çekimi iyi olmasını istiyorum. Hangisini önerirsiniz.

Pro'nun kamerası ve gece çekimi daha iyidir. Ama işlemci, güncellik vb şeyler 13. artı ve eksisine karar vererek almalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir telefon almayı düşünüyorum. Alacağım telefon için şu ana kadar hep iPhone kullandığım için yine iPhone almayı düşünüyorum. Bugün bir iPhone 13 Pro Max buldum, cihaz 1.5 sene garantili Türkiye cihazı. Herhangi bir sorunu yok. Cihaza 44K istiyorlar, cihaz hakkında pek bir bilgim yok. Sorunsuz bir cihaz olarak bakılırsa sizce bu fiyata alınır mı?

Vallahi hocam alınır mı bilmem ama almazsaniz linki atarsaniz sevinirim :)

Alınır hocam. Cihaz kaç GB? Kutu fatura var mı?

Link değik hocam olsa atardım 😃

Reis hiçbir bilgim yok bana sadece cihazın resimleri ve fiyat bilgisi geldi.

Kıral o fiyata 15 pıro makıs 1 terebeyt hatasız boyasız tıramersiz var.😎

Yeni konular

Geri
Yukarı