44.2 Mbps İndirme Hızıyla 720P Video İzlenmiyor

Mertrock

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar durum açık. Download hızım yeterliyken bilgisayarıma giren hızla 720P video izleyemiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? Download Hızı 44.2 Mbps, Ethernet 100 MB/sn
up
aluv

Son düzenleme:
kardeşim iy igünler merhaba kullanmış oldugunuz masaüstü bilgisayar veya laptop eski olmaksınız en fazla 8 mbps gibi film izlenir laptopta ise faklıdır eski bir laptopunuz var ise sanki 4 mbps devideo izlermiş gibi olursunuz ama hızınız 44.5 dir. ağ sürücüleri baya eskidir ve o hızı kaldıramazlar o yüzden sizin sıkıntınız budur. iyi günler

Öncelikle sorunun bilgisayarından mı yoksa internetindeki paket kaybından dolayi falan mı olduğunu öğren. Mesela telefondan izleyebiliyor musun ?

Sorun sadece bilgisayarda mı oluyor? Farklı bir tarayıcı veya platform da denedin mi hiç? Ehternet sürücülerin güncel mi?

TTNet kullanıyorum. Hayır, telefondan da izlettirmiyor 160p üstünü. Ethernet sürücülerimi güncelledim.
up

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı