45.000 TL'ye monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
45.000

Oğulcan Sural

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar; 45.000 TL'ye monitör dahil hazır sistem buldum sizce alınır mı?
Sistem de Upgrade ettiğim parçalar;
  • SSD
    • Samsung 970 Evo Plus 1TB

• PSU

• MSI MAG A750GL 750W 80+ Gold​

Önerilerinizi bekliyorum, sizce alınır mı? Saygılar.

Son düzenleme:

46K'yi böyle değerlendirebilirsiniz, eğer monitör istemiyorsanız. Monitör isteniyorsa, yukarıdaki gibi alınabilir.

Hocam neden bu kadar pahalı monitör önerdiniz rekabetçi oyunları oynadığını belirtmemiş.

Bu sistemi görmüştüm Galax ekran kartı ileriye yönelik olmaz diye MSI tercih ettim.

Hocam neden bu kadar pahalı monitör önerdiniz rekabetçi oyunları oynadığını belirtmemiş.
Aynen aslında genel olarak hikayeli oyunlar oynayacağım ara sıra rekabetçi girerim onda da bu monitör yeterli olur diye düşündüm.

46K'yi böyle değerlendirebilirsiniz, eğer monitör istemiyorsanız. Monitör isteniyorsa, yukarıdaki gibi alınabilir.
Hocam monitör dahil 45k bütçem var sistem de de yukarıdaki arkadaşın önerdiği sistemde ekran kartında Galax kullanılmış o yüzden ileride sorun çıkartabilir diye MSI olan versiyonunu seçip 1TB Ssd + 750w PSU koydum sizce iyi mi.

Hocam monitör dahil 45k bütçem var sistem de de yukarıdaki arkadaşın önerdiği sistemde ekran kartında Galax kullanılmış o yüzden ileride sorun çıkartabilir diye MSI olan versiyonunu seçip 1TB SSD + 750W PSU koydum sizce iyi mi?

Teşekkürler hocam bakıcam bu sisteme de.

Aksine Ventus çok kötü bir model.
Nedeni ne peki hocam.

Geri
Yukarı