45-55 bin TL arası Gaming laptop önerisi

Bütçe
45-55k
Orta ve pahalı segmentler kötü seçilmiş.

Bu konuda bir bilginiz olmadan taraftar gibi HP savunmanızı neye bağlıyorsunuz acaba?

Dostum, HP kullandim çünkü. Ben kullanmadigim ürünü önermem ki. Ayrıca muhtemelen senden çok daha önce teknolojiyle haşir neşirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orta ve pahalı segmentler kötü seçilmiş.

Bu konuda bir bilginiz olmadan taraftar gibi HP savunmanızı neye bağlıyorsunuz acaba?

10.000 TL fiyat aralığı olduğu için üstüne çok bir şey koyamıyorsunuz zaten ekran kartlarının artık malum fiyatları belli bu nedenle işlemci tarafına kayılıyor. Beğenmediyseniz sizde öneri sunabilirsiniz arkadaş da yararlanmış olur.

10.000 TL fiyat aralığı olduğu için üstüne çok bir şey koyamıyorsunuz zaten ekran kartlarının artık malum fiyatları belli bu nedenle işlemci tarafına kayılıyor. Beğenmediyseniz sizde öneri sunabilirsiniz arkadaş da yararlanmış olur.
Direkt önereceğim ürün Asus Rog Strix olur bu fiyat segmentinde çünkü soğutması üst düzey herşey ekran kartı ya da işlemci ile olmuyor laptoplarda ekran kalitesi, soğutma ve kasa kalitesi de önemli çöptus almaktan iyidir.

Tamamdır. Omen serisi ile victus serisinin aynı fabrika fakat r/s çıkışlı olduğunu bil once, sonra yorum yap.
Hocam siz benden önce haşır neşir olsaydınız böyle bir cümle kurmazdınız giriş seviyesi ve üst segment bilgisayarlar aynı fabrikadan çıkıyor diye savunuyorsunuz söylediğinizi kulağınız duyuyor mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı