45 bin TL laptop önerisi

Bütçe
45000

Ahmet ALTINDAL

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, biliyorum bu konu altında fazla başlık var ama bugün biraz daha farklı bir yardım isteyeceğim. Sevgilim mimarlık öğrencisi olduğundan dolayı bir laptop bakıyoruz aradığımız özellikler:
-Taşınabilirliği yüksek olması.
-Ekranının kalitesinin güzel olması.
-Render gibi şeyler yapacağı için işlemcisinin iyi olması.
-Biraz da göze hitap etmesi.

Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürlerimi iletiyorum.

Bu fiyattaki diğer 4070’li modeller kötü bir ekranla geliyor. O yüzden buna bakabilirsiniz eğer tasarım açısından beğenmezseniz o zaman 4060’lı modellerden önerebilirim.

Buna da bakabilirsiniz. 4060 var içerisinde ancak 16:10 2.5K harika bir ekranla geliyor ve malzeme kalitesi de çok iyi

Bu fiyattaki diğer 4070’li modeller kötü bir ekranla geliyor. O yüzden buna bakabilirsiniz eğer tasarım açısından beğenmezseniz o zaman 4060’lı modellerden önerebilirim.

Buna da bakabilirsiniz. 4060 var içerisinde ancak 16:10 2.5K harika bir ekranla geliyor ve malzeme kalitesi de çok iyi

Üstüne biraz daha koyup 4060'lı Rog Strix almak daha mantıklı değil mi? Tuf modeli daha kalitesiz diye biliyorum.

Oyun yoksa 35K'ya ikinci el MacBook Air M.2 bulabilirsin.

Dostum mimalrık programları falan rahat olmayacağını düşündüğümüz için MacBook almıyoruz yoksa öğrenci indirimi de var.

Teşekkür ederim ikisine de bakıyorum.

Üstüne biraz daha koyup 4060'lı Rog Strix almak daha mantıklı değil mi? Tuf modeli daha kalitesiz diye biliyorum.
Örnek olarak atabilir misin ?_

G18 tamam da G16 o kadar da kaliteli bir ürün değil. Bir de 13650HX ile geliyor. Şahsen ben sırf ROG diye o parayı o cihaza vermezdim. Bu sene TUF modeli ile G16 arasındaki fark kayda değer şekilde azaldı. Eğer biraz daha ekleyip 4060’lı bir cihaz alacaksam da HP’yi alırdım. En azından çok iyi bir ekran ve malzemeyle geliyor.

G18 tamam da G16 o kadar da kaliteli bir ürün değil. Bir de 13650HX ile geliyor. Şahsen ben sırf ROG diye o parayı o cihaza vermezdim. Bu sene TUF modeli ile G16 arasındaki fark kayda değer şekilde azaldı. Eğer biraz daha ekleyip 4060’lı bir cihaz alacaksam da HP’yi alırdım. En azından çok iyi bir ekran ve malzemeyle geliyor.
hp nin ekran kartını göremiyorum

Geri
Yukarı