45 TL'ye ne alınır?

Tekele gidin, 10₺'lik var ise soslu mısır veya tuzlu fıstık alın. Yanına 2.5 litrelik kola alırsanız etti size 30₺, geriye kalan 15₺ ile çikolata veya bisküvi alıp güzel bir film gecesi yapabilirsiniz. Kendinize göre içeceği değiştirebilirsiniz.

Oyun alabilirsin eğer oyun istiyorsan. Ya da, @kaane Hocam'dan Game Pass Ultimate alabilirsin.
Teşekkürler hocam etiketlediğiniz için.
Arkadaşlar paparamda 45 TL var ne alabilirim öneriniz varsa ve söylerseniz sevinirim ya da sizce hesabımda kalsın mı?
45 TL'ye değil, 13₺'ye Game Pass Ultimate verebilirim 1 aylık. Moderatörlere söyleyeyim, etiketlendiğim için yazdım direkt olarak ceza yazmayın.

1 tanesini satsana bana lazım 🙂

Hocam bildiğim kadarıyla buradan satış,DC adreside bırakmak yasak ulaşabileceğim bir yer varsa satarım.
Ama hiç Game Pass kullanılmamış olması lazım galiba.

Tekele gidin, 10₺'lik var ise soslu mısır veya tuzlu fıstık alın. Yanına 2.5 litrelik kola alırsanız etti size 30₺, geriye kalan 15₺ ile çikolata veya bisküvi alıp güzel bir film gecesi yapabilirsiniz. Kendinize göre içeceği değiştirebilirsiniz.

Hocam zaten canımın istediğini alıyorum internetten bir şeyler satın almak istiyorum.

Arkadaşlar paparamda 45 TL var ne alabilirim öneriniz varsa ve söylerseniz sevinirim ya da sizce hesabımda kalsın mı?
Google Stadia Pro 1 aylık ücretsiz deneme ve Ubisoft + (plus) alabilirsiniz. Kartınızdan para çekip anında geri yatıracak yani 45 TL cebinizde kalacak hâlâ. Ondan sonra da yemek söylersiniz ya da dursun biriktirin hocam. Sınava çalıştığınızı gördüm. Kitap alın kendinizi geliştirin hocam. Amazon'da kampanyaları takip edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı