450 TL oyuncu mouse önerisi

G203 Prodigy o sensörü kullanmıyor.

G203 Prodigy o sensörü kullanmıyor.

Dostum ne fanboyluk yaptın ya kötü bir sensör işte o fiyata pmw 3359 varken onu mu alsınlar? Parasını çöpe atmak isteyen gidip alabilir.

G203, Viper Mini gibi bir alternatifi varken alınmaz.

Anlamıyor ki hocam. O fiyata Viper Mini, Rival 3 hatta biraz aşarsa Rival 3 Wireless gibi ürünler varken bunlar alınmamalı eğer ağır ürün seviyorsa Omen reactorde iyidir, ben denedim bana ağır geldi ama ürün güzeldi.

Dostum ne fanboyluk yaptın ya kötü bir sensör işte o fiyata pmw 3359 varken onu mu alsınlar? Parasını çöpe atmak isteyen gidip alabilir.
Fanboyluk yapmıyorum. İnatla üzerine basa basa o sensörü kullanmadığını söylüyorum, sen attığın konuyu bile okumadan 10 yıllık sensör var içinde diyorsun. O konuda bile Lightsync modeli 10 yıllık sensör kullanıyor yazıyor. Gayet iyi bir sensör o fiyata göre ayrıca.

Fanboyluk yapmıyorum. İnatla üzerine basa basa o sensörü kullanmadığını söylüyorum, sen attığın konuyu bile okumadan 10 yıllık sensör var içinde diyorsun. O konuda bile Lightsync modeli 10 yıllık sensör kullanıyor yazıyor. Gayet iyi bir sensör o fiyata göre ayrıca.

Sensörü eski olmayabilir fakat @444635'in de dediği gibi bu bütçede alınmaz. Çok daha iyi fareler var.

Kişi kime inanmak isterse inansın. O fiyata alınmaz.
Sensörü eski olmayabilir fakat @444635'in de dediği gibi bu bütçede alınmaz.

Maksimum 100-120 TL edecek bir mouse.

Kişi kime inanmak isterse inansın. O fiyata alınmaz.

Maksimum 100-120 TL edecek bir mouse.

Daha ucuz olsa bile Katar Pro bu fareye fark atar.

Logitech MX518 de güzel bir alternatif olur hocam. Eliniz büyükse bu önerdiğimi, küçükse Razer Viper Mini'yi almanız mantıklı olur bence.

Daha ucuz olsa bile Katar Pro bu fareye fark atar.

Evet hocam hatta Katar Pro yerine Gigabyte Aorus M.2'de alınabilir Katar Pro ile aynı teknik özelliklere sahip. İkisi de aynı sensör ve aynı Switch kullanıyor.

G203 bu fiyata iyi diyen arkadaşın Rampage'ye iyi marka dediğine eminim.

Geri
Yukarı