450 TL SSD tavsiyesi

Bütçe
540 TL

Álvaro Morte

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgi İşlem Teknikeri
Herkese yakşamlar arkadaşlar. SSD almak istiyorum bütçemi belirttim. Bana güzel bir SSD tavsiyesinde bulunmanızı rica ediyorum.
Not: Bütçeyi yanlış belirtmişim kusura bakmayın 450 TL bütçem var.

O SSD'de çok sorun yaşayan duydum.

Herkese yakşamlar arkadaşlar. SSD almak istiyorum bütçemi belirttim. Bana güzel bir SSD tavsiyesinde bulunmanızı rica ediyorum.
Not: Bütçeyi yanlış belirtmişim kusura bakmayın 450 TL bütçem var.

Ben senin yerinde olsam 100 lira daha verip evladiyelik bir ürün alırdım. 450 demişsin ama bir düşün diye bırakıyorum bu ürünü.

Ben senin yerinde olsam 100 lira daha verip evladiyelik bir ürün alırdım. 450 demişsin ama bir düşün diye bırakıyorum bu ürünü.
100TL az bir fark değil hocam :)

O SSD'de çok sorun yaşayan duydum.
Green modeliyle karıştırıyor olabilirsiniz. WD Blue hakkında şimdiye kadar bir şikayet duymadım, Ultra 3D ile aynı ürün.

100TL az bir fark değil hocam :)

100 az değil bunun farkındayım ama Patriot 3 yıl garantiliyken Samsung 5 yıl garanti veriyor. 100 lira daha ucuz diye Patriot alırsan ve 3 yıl sonra bozulursa tekrar masraf çıkar. Ayrıca Patriot'larda yavaş yavaş sıkıntılar görülmeye başladı, seneye sıkıntılı SSD'lerin arasına katılırsa şaşırmam.

100 az değil bunun farkındayım ama Patriot 3 yıl garantiliyken Samsung 5 yıl garanti veriyor. 100 lira daha ucuz diye Patriot alırsan ve 3 yıl sonra bozulursa tekrar masraf çıkar. Ayrıca Patriot'larda yavaş yavaş sıkıntılar görülmeye başladı, seneye sıkıntılı SSD'lerin arasına katılırsa şaşırmam.
Ucuz SSD'lerin hiçbiri kronik sorunlu değil sadece kalitesiz. Patriot kaliteli olduğu için önerilmiyor, fiyat performans olarak iyi. Kötünün iyisi yani. Ben Crucial kullanıyorum 5 aydır BX 500. Kronik sorunlu deniyor ama ben çok memnunum. Sağlığı %99'a düşmüş ama 550Mb/s okuma yazma alıyorum.

Geri
Yukarı