4500-5000 TL projeksiyon cihazı önerisi

Bütçe
5000

FerhatKkhrmn

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600H Rtx 3060 8Gb ram
Bütçem 4500-5000TL. Ucuz televizyonlara çok güvenmediğim ve çok alanım olmadığı için projeksiyon almak istiyorum. Benim için önemli olan akıllı olması. YouTube, Netflix vs. izlemek için kullanacağım önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Işık şiddeti yüksek ve 1080p olması yeterli geliyor genelde. Bu bütçede de makul özelliklerde bulabilirsin ama eğer beğendiğin fakat akıllı olmayan bir model varsa Hdmi'a takılan cihazlardan alıp akıllı hale getirebilirsin.

Ben enişteme doğumgünü için bunu almayı planlıyorum şuan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baktığım zaman bu bütçede 390 lümen parlaklık değerine sahip ve 1080p olarak gördüğümen iyi model buydu daha iyisini bulursanız atın bende bakıyorum bir yandan.

Ben enişteme doğumgünü için bunu almayı planlıyorum şu an.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baktığım zaman bu bütçede 390 lümen parlaklık değerine sahip ve 1080p olarak gördüğümen iyi model buydu daha iyisini bulursanız atın bende bakıyorum bir yandan.

Bu ürün güzel gözüküyor işime yarayabilir incelemesine göz attım biraz ses açısından az diyorlar fakat benim için çok önemli bir problem değil evimde harici ses sistemi olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı