4500TL'ye sistem önerisi

01batuhan01

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Seyehat eden biriyim taşınabilir bir bilgisayar istiyorum. Sizce bu bütçeye toplama mı, taşınabilir mi almak daha iyi olur?
Oyun amaçlı ve profesyonel grafiker oldugum icin is icinde olsun istiyorum.

Son düzenleme:
Surekli sehir disina ciktigim icin tasinabilir bir pc almaliyim. Tasinabilir pc alirsam hangi marka model almaliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlarin farki nedir ve ikisindede hangi modelleri onerirsiniz? Birde oyun notebooklari derken ultra book mu oluyor? Ben grafikerime sadece oyun icinde kullanmayacagim genelde is, arada oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
GS70 NOTEBOOK CORE İ7 4700HQ 2.40 GHZ-16GB-1TB-17.3''-2GB-W8 NOTEBOOK BILGISAYAR - Vatan Bilgisayar
Kesinlike harika bir laptop.
Bu fiyata çok daha iyi bir monster alınır. Ama ürünün eline ulaşması işkence oluyormuş. Birine 6 ayda gelmiş.
Ama şunu unutma. Hiç bir laptop pc performansı veremez. Bu paranın yarısına çok daha iyi bir pc toplanır.
Katılıyorum,önerdiğiniz oyun laptopunun fiyatının neredeyse 5000 lira olmasına rağmen içinde GTX765M bulunuyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı