4700 liraya VGN VXE ATK68 alınır mı?

Hocam kafam o kadar karıştı ki bana tek bir klavye söyleyecek olsanız, "Rapid Trigger"ı olan "Manyetik Switch"li bir klavye söyleyecek olsanız ve ben olsam kesin bunu alırdım diyecek olsanız ne derdiniz. maksimum fiyat 4500 olduğunu varsayarsak. O kadar karıştı ki kafam. İlk defa "kaliteli" bir klavye almak istedim ve almışken de iyisini almak istiyorum. Tek bir seçenek istiyorum sizden ahahahhhaha @egecabbar @Onelaster @DMN

@Noctis Lucis Caelum siz de Wraith haricinde bir şey önerecek olsanız ne olurdu acaba?​

Bunu alırdım.

Muhtemelen'de alıcam ama daha öncesinde yeni monitör ve oyuncu koltuğu almam lazım :D
Bunun haricinde bir şey önerecek olsan :D

@Noctis Lucis Caelum siz de Wraith haricinde bir şey önerecek olsanız ne olurdu acaba?​

Bunun haricinde bir şey önerecek olsan :D
Bunu da gördüm fakat alt kasası çok hoşuma gitmedi, o şeffaflık çok sevdiğim bir durum değil

Sadece fps oyunları oynuyorum diyebilirim. Siz de bu klavyeyi alırken arada kaldığınız 1-2 ürün varsa neler ve neden bu klavyeyi seçtiniz öğrenebilir miyim acaba?
W75 8000Hz ve Gateron switch kullanıyor. 70'li paketi 70$ olan bir switchten bahsediyorum.
O yüzden aceleniz yoksa incelemelerini beklemek mantıklı şahsen.
Başka önerebileceğim klavye ATK68. Lakin alcak olsam kendim alırdım zaten. O yüzden beklemem derseniz ATK68 tek tercihiniz.

Porge, Xrades ve Klasse'nin 90x40'lık mousepadleri fena değil.
Bunun dışında daha düz desenli olarak Wraith Studio'nun deskmat'ı var.
Bu arada ATK68 eline geçince, düşüncelerini söyler misin?
Önerilerin için teşekkürler. Elime geçer geçmez ilk deneyimimi, 1 haftalık deneyimimi ve unutmazsam 1 aylık deneyimimi aktaracağım

Yeni konular

Geri
Yukarı