490 bin TL'ye kadar otomobil önerisi

Amogaçi

Hectopat
Önerilerinizi bekliyorum. Aile aracı olarak kullanılacak bir otomobil arıyoruz ama çok da hantal bir araç olsun istemiyorum.

Önerilerinizi bekliyorum. Aile aracı olarak kullanılacak bir otomobil arıyoruz ama çok da hantal bir araç olsun istemiyorum.
•Volkswagen Passat B5.5 1.8T Highline 2
•Volkswagen Passat B6
•Honda Accord 7.Nesil
•Volkswagen Jetta MK5
•Mazda 3 BK
•Ford Mondeo II
•Ford Focus II
•Volvo S40
•Hyundai Accent Blue
•Hyundai Accent Era
•Alfa Romeo 159

Megane 2 bulabilirsen privalege paket özellikle cam tavan falan dolu dolu bir araçtır piyasasıda hızlı ben Megane 2 düşünürdüm.

•Volkswagen Passat b5.5 1.8t highline 2
•Volkswagen Passat B6.
•Honda Accord 7.nesil
•Volkswagen Jetta MK5.
•Mazda 3 bk.
•Ford Mondeo II.
•Ford focus II.
•Volvo S40.
•Hyundai accent blue.
•Hyundai accent era.
•Alfa romeo 159.

Hocam dediğiniz arabalardan Passat ve Mondeo çok fazla arıza çıkartabilmektedir temizini bulmak lazım ayrıca parçaları da pahalı. Accent alırkende dikkat etmek lazım ticari ya da kurum çıkması olabilir. Saydığınız arabalar düşük bütçede almak çok mantıklı değil accent hariç accent alırken de dikkat etmek lazım kurum ya da ticari çıkması olmaması için. Bu benim düşüncemdir illaki sizinde almak için haklı sebepleriniz vardır.

Yaklaşık bu fiyat aralığında bu eylül'de Megane 2 1.6 HB Privilege aldık şu anlık aşırı memnunuz ve aynı yaştaki arabalara genel olarak göre çok dolu bir araba.

Yaklaşık bu fiyat aralığında bu eylül'de Megane 2 1.6 HB privilege aldık şu anlık aşırı memnunuz ve aynı yaştaki arabalara genel olarak göre çok dolu bir araba.

Hem parçası çok pahalı değil hem de dolu dolu bir araba hayırlı olsun dikkat edin far kırılırsa tanponu sök tak yapmak gerekebiliyor ya da kastırarak yapıyolar bir tarafının vidalarını söküp.

Geri
Yukarı