4pin PWM çoklayıcı önerisi

lengthok

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba, ben kasama 3 tane 4 pin çıkışlı fan almak istiyorum kasanın içine hava üfleyecek şekilde konumlandıracağım. Şu an SYS_FAN girişinde çoklayıcı takılı ve onun yalnızca 1 adet 4 pin çıkışı mevcut. Bu çıkışla Arctic P12 egzoz fanı kontrol edebiliyorum. Kasaya takacağım 3 adet fanı da kontrol edebilmek için nasıl bir çoklayıcı almam gerekiyor?

Merhaba,
Benzer durumda 3 adet Arctic BioniX F120 PWM de kullanmak için Akasa Flexa FP5H satın almıştım amazondan. Sonra sıvı soğutma için kasa değişince kullanmaya gerek kalmamıştı, sonra bir arkadaşa verdim sorunsuz kullanıyor halen. Sarı site de de mevcut geçenlerde görmüştüm. 4 pin ve PWM olmasına dikkat edin ürünün.

Ürün linki;

Merhaba,
Benzer durumda 3 adet Arctic bionix F120 PWM de kullanmak için Akasa flexa F/P5h satın almıştım Amazon'dan. Sonra sıvı soğutma için kasa değişince kullanmaya gerek kalmamıştı, sonra bir arkadaşa verdim sorunsuz kullanıyor halen. Sarı site de de mevcut geçenlerde görmüştüm. 4 pin ve PWM olmasına dikkat edin ürünün.

Ürün linki;

Bu ürünü ben de gördüm. Sanırım aradığım şey teşekkürler.

Ben şundan almıştım. Öneririm.

Halihazırda bu ürünü kullanıyorum aradığım şey bu değil diğer arkadaşın önerdiği.

Geri
Yukarı