5 bin TL'ye Nitro 16 AN16-41 RTX 4050 için monitör önerisi

bozdabd

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, Acer Nitro 16 AN16-41, Ryzen 5 7535HS, 16 GB, 512 GB SSD, RTX4050-6 GB aldım. Şimdi bir monitör almak istiyorum, ne tavsiye edersiniz? 24" mi, 27" mi? 1080p mi, 2K mı? 5000 TL maksimum bütçe var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığın ekran kartı 2k oyun oynatmaz dostum 1080p için lg ürünleri var 144hz bi monitör alabilirsin
Aldığım laptop 4-5 sene götürse yeter üst düzey oyunlar oynamıyorum zaten. Laptop değişitirebilirim ama monitör ile tekrar uğraşmayayım diye düşündüm.

Teşekkürler.

Maksimum 5000 TL dedim ama biraz fiyatlara bakınca 7000 TL ye kadar çıkmak gerek diye düşündüm.

Aldığım laptop 4-5 sene götürse yeter üst düzey oyunlar oynamıyorum zaten. Laptop değişitirebilirim ama monitör ile tekrar uğraşmayayım diye düşündüm.

Teşekkürler.

Maksimum 5000 TL dedim ama biraz fiyatlara bakınca 7000 TL'ye kadar çıkmak gerek diye düşündüm.

2K monitör almaya gerek yok, ileriyi düşünüyorsanız onu bilemem ama.

@Anna Karenina yine rahatsız edeceğim seni kusura bakma :)

Yukarıdaki Lenovo haricinde 2 monitör daha var. Sen hangisini alırdın.
1.Viewsonic
2.BenQ
3.Lenovo

Estağfurullah hocam ne demek. :)
Açık konuşmak gerekirse ViewSonic 4900 TL gibi bir fiyatı hak etmiyor sunduğu özelliklere göre 27 inç olsaydı alınabilir derdim. BenQ ise çok pahalı gerek yok. ben olsaydım eğer Lenovo tercih ederdim hem USB girişleride var.

Yeni konular

Geri
Yukarı